שנתיים לאחר שהחלה פעילות המכירה המקוונת עם שיווק דגמי סיאט, קבוצת צ'מפיון מוטורס מרחיבה כעת את היצע הרכבים הזמינים גם לרכישה מקוונת ותציע דגמים נוספים משלושת המותגים – סיאט, סקודה ופולקסווגן.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הדגמים החדשים שיפתחו לרכישה מקוונת הנם הפופולאריים של כל מותג ובהם: סיאט אטקה, סיאט ארונה, סיאט איביזה, פולקסווגן טי-קרוס, פולקסווגן טיגואן, פולקסווגן גולף, סקודה קודיאק, סקודה קאמיק, סקודה קארוק, סקודה סקאלה וסקודה סופרב. הדגמים הנמכרים בצורה מקוונת זכאים ל"הנחת אונליין", כך לדוגמה סקודה קארוק 1.5TSI סטייל מוצע במחיר אונליין של 159,990 ₪ במקום 163,990 ₪ מחיר המחירון, הנחה של 4,000 ₪.

 

סקודה רכישה מקוונת
תהליך רכישה פשוט וקל.

תהליך הרכישה המקוון בכל אחד מהמותגים השונים מציע חוויית משתמש נגישה וקלה, ומתבצע במספר שלבים פשוטים: בתחילה הלקוח מאפיין את הדגם ובוחר צבע חיצוני, חישוקים, גימור פנימי ותוספות אבזור, לאחר מכן הוא מזין את פרטיו האישיים ובוחר את האולם בו ירצה לקבל את רכבו; בשלב השלישי הלקוח מזין את פרטי כרטיס האשראי ומשלם מקדמה ובשלב האחרון הלקוח משלים את יתרת התשלום ומסיים את תהליך הרכישה. כל התהליך מתבצע באופן מקוון, כשהלקוח מגיע לסניף רק לצורך איסוף רכבו החדש.

אורן אלעזר, סמנכ"ל עסקי: "צ'מפיון מוטורס הציבה בראש סדר העדיפויות את המיקוד בלקוח, תוך שימוש נרחב בכלים דיגיטאליים. מתוך תובנה זו יצאנו לדרך לפני שנתיים כשהשקנו את פלטפורמת הרכישה המקוונת. השינויים האחרונים שהתרחשו בעולם העצימו בקרב הלקוחות את הצורך, הפתיחות והנכונות לרכישה ,online ומכאן שהביקוש לרכישה בערוצים הדיגיטליים גובר והולך. אנו שמחים להרחיב את הפעילות המקוונת עם דגמים נוספים ולהציע פתרונות רכישה נוחים ומגוונים לקהל לקוחותינו".

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location