הדור הבא של מרצדס E קלאס קופה נחשף בתמונות ראשונות, יומיים לפני החשיפה הרשמית.

2017 מרצדס E קלאס קופה
מרצדס E קלאס קופה החדשה.

זה תמיד קורה למרצדס, מישהו מפרסם תמונות מקטלוג הדגם ומעלה אותן לרשת מספר ימים לפני החשיפה הרשמית, זה גם המקרה עם E קלאס קופה החדשה אותה תחשוף מרצדס ביום רביעי הקרוב.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כמו כל דגמי הליבה של מרצדס הנשענים על עיצוב דגמי ה- S קלאס, גם ה- E קלאס קופה החדשה זוכה לאותה גישה ומציגה עיצוב שהוא פשוט S קלאס קופה, רק בקטן יותר. אם אתם מתעקשים, אז ההבדל המשמעותי הוא שלא תוכלו לקבל את הפנסים הראשיים עם אבני קריסטל משובצות כמו בדגם הבכיר יותר.

 

תא הנוסעים זהה למוכר לנו מה-E קלאס החדשה, שילוב של חלק עליון בהשראת ה- S קלאס עם חלק תחתון בהשראת ה- C קלאס. דגם הקופה זוכה לקצת שאר רוח באמצעות עיצוב דמוי טורבינה לפתחי המיזוג יחד עם נגיעות גימור המעניקות לדגם אופי קצת ייחודי ושונה יותר המצופה מדגם בו העיצוב גובר על הפרקטיקה.

 

לפי הקטלוג שנחשף,עם תחילת השיווק הדגם יוצע עם ארבעה מנועים: E220d דיזל עפ מנוע 2.0 ליטר ובהספק מרבי של 194 כ”ס, E200 עם מנוע 2.0 טורבו בהספק מרבי של 184 כ”ס, E300 עם מנוע 2.0 טורבו בהספק מרבי של 245 כ”ס ו- E400 4MATIC עם מנוע 3.0 ליטר V6 בהספק מרבי של 333 כ”ס והנעה כפולה. כל המנועים משודכים לתיבת 9 הילוכים אוטו' 9G-TRONIC, בהמשך נפגוש מנועי דיזל נוספים וכן מנועי בנזין חזקים יותר כגון E43 AMG קופה עם מנוע 3.0 בי-טורבו עם 401 כ"ס או E63 AMG קופה עם הספקים של עד 605 כ"ס.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location