2018 סוזוקי ג'ימני
שומר על המסורת - סוזוקי ג'מני החדש (Automedia)
2018 סוזוקי ג'ימני
שומר על המסורת - סוזוקי ג'מני החדש (Automedia)

הג'ימני החדש יוצג בחודשים הקרובים, עד שזה יקרה מספר תמונות של הדגם דלפו לרשת.

 

סוזוקי ג'ימני הנוכחי משווק ללא שינוי משמעותי כבר קרוב ל-20 שנה, אך די בקרוב נוכל לפגוש את המחליף שלו. תמונות של הדגם אשר צולמו מתוך מצגת של סוזוקי, מאפשרות לנו לקבל הצצה ראשונה אל הג'ימני 2018 החדש.

 

מהתמונות שדלפו, ומתמונות ריגול אחרות של הדגם, קל לראות כי סוזוקי שומרת אמונים לעיצוב המרובע והכה מזוהה של הדגם והיא לא נכנעת לתכתיבים מודרניים. העיצוב החיצוני שומר על הקיים, אך בתא הנוסעים כבר ניתן לראות את הצד המודרני של הדגם עם מערכת מולטימדיה ובקרת אקלים.

 

סביר להניח כי הג'ימני החדש יהיה בעל מידות דומות לאלו של האיגניס החדשה, כלומר עדיין רכב עירוני וקטן בגודלו, אך מרווח משמעותית מהדגם הנוכחי שבמונחים של היום, הוא סוג של קופסת סרדינים על גלגלים. יהיה מעניין לגלות האם הדגם ישמור על שלדת הסולם הנפרדת, סביר להניח שכן, או שהוא יעשה שימוש בפלטפורמה המודרנית והחדשה של האיגניס והבלנו (או הסוויפט).

בתחום ההנעה, נאמר שלום ולא להתראות למנוע ה-1.3 ליטר העצל של הדגם הנוכחי ובחזית הדגם אנחנו צפויים לפגוש את יחידות ההנעה המודרניות של סוזוקי. סביר להניח כי מנוע ה-1.2 ליטר 90 כ"ס האטמוספרי יהווה את המנוע העיקרי של הדגם אך נשמח לפגוש גם את מנוע ה-1.0 טורבו בוסטרג'ט החדש של סוזוקי עם 102 כ"ס, המשודך גם לתיבת 6 הילוכים אוטו'. מערכת ההנעה הכפולה של הדגם צפויה להיות מהדור השני והמכוון לשטח של מערכת Allgrip של סוזוקי - Allgrip Pro 4x4 .

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 2

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    avatar
  • This commment is unpublished.
    avatar