פורד חושפת בשנגחאי קונספט לפורד אסקורט חדשה, משפחתית סדאן קומפקטית המיועדת לשוק הסיני בלבד.

פורד אסקורט קונספט

פורד מחייה את השם אסקורט, שיוצרה בין השנים 1968-2000 ואותה החליפה הפוקוס, וחושפת בתערוכת שנגחאי 2013 קונספט לפורד אסקורט החדשה. האסקורט קונספט היא משפחתית סדאן קומפקטית שתמוצב מעל הפיאסטה סדאן ומתחת לפוקוס.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

פורד לא חושפת עדיין פרטים טכניים על הדגם, שככל הניראה מבוסס על שלדה מוארכת של הפיאסטה סדאן, אך היא כן מציינת שהדגם תוכנן במחשבה על הצרכן הסיני והוא מיועד נכון לעכשיו לשוק הסיני בלבד. עם האסקורט החדשה, פורד מצפה להשיג נתח משמעותי מסגמנט של 5.5 מיליון מכוניות סדאן קומפקטיות בסין.

 

פורד מציינת שהאסקורט החדשה תהיה נאמנה ל-DNA של הנאה מנהיגה המאפיינת את רכבי המותג, זאת יחד עם מרווח גדול לנוסעים ועם רמה טכנולוגית גבוהה. האם הדגם העתידי ישווק בשלב כלשהו גם מחוץ לסין? סביר להניח שכן למשפחתיות קומפקטיות "זולות" יש שוק גדול ממדים במדינות מתפתחות רבות בעולם והאסקורט החדשה תאפשר לפורד להציע את מה שהפיאסטה סדאן לא מסוגלת להציע, מרווח משפחתי.

 

פורד בחרה (שוב) בשוק הסיני בכדי להציג דגם חדש וחשוב, שכן פורד חוזה שכ-70% מהגידול שלה בעשר השנים הקרובות יגיע מהשוק האסייתי (סין בעיקר) והאפריקאי. עד שנת 2015, לפורד יהיו 5 מפעלי ייצור/הרכבה בסין עם כושר ייצור של 1.2 מיליון רכבים. בנוסף, פורד מציינת שעד סוף שנת2015 פורד היא תשיק כ-15 דגמים חדשים בשוק הסיני.

 

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

שוב פעם יופי<br /><br />וגם אחלה

This comment was minimized by the moderator on the site

ראו קאיה,ראו יונדאי ועכשיו פיכסקורט.<br />דגם חדש עם תירוץ להוריד מחירים,יימכר גם יימכר.<br />אהבלים עם טעם רע ,במחירי סוף עונה.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location