הקונספט סוזוקי iM-4 רומז על רכב 4X4 עירוני עתידי למותג סוזוקי, ככל הנראה זה הדגם שיחליף את הג'ימני המיתולוגי.

סוזוקי im-4 קונספט 2015

סוזוקי אמנם לא מציינת זאת, אך לאור השימוש הנרחב במילים אייקוני, DNA, מסורת ה-4X4 ועוד בתיאורו של דגם הקונספט, לא קשה לנחש שהקונספט סוזוקי IM-4 הוא ככל הנראה היורש העתידי לסוזוקי ג'י מני המיתולוגי שכבר חגג 16 שנות ייצור.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אם נדלג על כל הסופרלטיבים, הקונספט סוזוקי IM-4 הוא רכב פנאי קטן עם הנעה כפולה קבועה 4WD, מרווח גחון גדול וזווית בטן חדשה שלפי סוזוקי, תאפשר לדגם יכולות שטח גבוהות ובמילים אחרות, סוזוקי ג'ימני במהדורה מודרנית – מרווח יותר, חסכוני יותר, איכותי יותר ובטוח יותר.

 

הדגם העתידי יעשה שימוש בפלטפורמה חדשה, שתשמש גם את הסופרמיני החדשה של סוזוקי שהוצגה במקביל בתערוכה, יחד עם מנוע ה-1.2 ליטר DUALJET של סוזוקי (גרסה משודרגת למנוע ה-1.2 של הסוויפט) בו סוזוקי תשלב מערכת מיקרו היברידית SHVS הכוללת מערכת ISG - מנוע חשמלי המשמש גם כסטרטר ומסייע למנוע בזמן האצה או משמש לטעינת המצברים בזמן האטה (רגנרציה של אנרגיית הבלימה).

 

עם אורך של 3,693 מ"מ, רוחב של 1,709 מ"מ, גובה של 1,566 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,438 מ"מ, הקונספט iM-4 ארוך רק ב-1.8 ס"מ מהג'מני, אך עם תוספת מבורכת של 11 ס"מ לרוחב ו-18.8 ס"מ לבסיס הגלגלים לעומת הג'מני.

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location