הונדה תחשוף מחר בתערוכת אקספו בתאילנד דגם חדש. מכונית מיני קטנה העונה לשם בריו (Brio) ומיועדת בראשונה לשוקי אסיה המתפתחים.

הונדה בריו החדשה 2011

הונדה קונספט - הבסיס לבריו החדשהבשווקי המזרח הגדלים בהתמדה, ישנה דרישה גדלה והולכת לרכבים קטנים וזולים עם צריכת דלק נמוכה, בעיקר בשוק הרכב ההודי שם סוזוקי שולטת בלא פחות מ-50% מהשוק. הונדה, חשפה בינואר 2010 דגם קונספט למכונית מיני קטנה וכעת מציגה את גרסת הייצור (טרום ייצור למעשה)הנקראת בריו (Brio) שתמוצג מתחת לג'אז ונכון לעכשיו, מיועדת לשוק ההודי והתאילנדי בעיקר, אך בהונדה לא שוללים את החדרתה לאירופה כמתחרה לפיג'ו 107,טויוטה אייגו או יונדאי i10.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לפי הונדה, תכנון המכונית נבנה לפי הקונספט "אדם מקסימום, מכונה מינימום" ואכן המידות החיצוניות עומדות בדרישת מינימום מכונה עם אורך כולל של 3.61 מטר (ארוכה מפיג'ו 107 בכ-18 ס"מ) רוחב של 1.68 מטר וגובה של 1.48 מטר. הונדה לא מפרסמת פרטים על יחידת ההנעה, אך כנראה עושה שימוש במנוע ה-1.2 ליטר בהספק מופחת המשרת את הג'אז. צריכת הדלק תעמוד על פחות מ-5 ליטר ל-100 ק"מ.

 

הבריו תשווק בתאילנד והודו בחודש מרץ 2011. לפי קצב המכירות למכוניות מיני בישראל, יש בהחלט מקום לבריו עם תמחור נכון באזור ה-80-90 אלף ש"ח.

הונדה בריו החדשה 2011

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/VAlkLOjWyKQ?rel=0{/iframe}

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

לא הייתי משלם על זה גם חצי מהמחיר "הנכון" הזה. זה לא מכונית זה צעצוע.

This comment was minimized by the moderator on the site

זו היא מכונית קטנה לעיר ולא יותר ניראה שיונדאי איי10 יותר שימושית [זוהי אכזבה מצד הונדה]

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location