תמונות ריגול חדשות לגולף 8 החדשה מספקות לנו הצצה לתא הנוסעים המהפכני של הדגם.

 

אתמול זכינו להצצה ראשונה לתא הנוסעים והעיצוב החיצוני של הגולף 8 החדשה באמצעות איור רשמי של פולקסווגן, כעת ובזכות פורום GOLFMK8 אנחנו זוכים להצצה נוספת לתא הנוסעים החדש והטכנולוגי של הגולף החדשה, שתזכה לחשיפה רשמית בחודש אוקטובר הקרוב.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לפני הכל צריך לזכור שהדגם שבתמונות הוא אב טיפוס כך שאין כאן את הליטוש של דגם ייצור סופי - במיוחד במסגרת המחברת את לוח המחוונים ומערכת המולטימדיה. בהתאם לאיור שפולקסווגן הציגה אמש, תא הנוסעים של הגולף 8 החדשה מהווה מהפכה עיצובית וטכנולוגית עבור הדגם, מהלך שפולקסווגן מעולם לא העזה לעשות לביצת הזהב שלה.

 

תא הנוסעים של גולף 8
שליטה על המיזוג באמצעות משטח מגע.

מעבר לעיצוב החדש לחלוטין לדשבורד, שינוי משמעותי בדגם ותחום שלא בטוח כי לקוחות הדגם יאהבו הוא החלפה של רוב הכפתורים בקונסולה המרכזית בכפתורי מגע. כך לדוגמה מערך השליטה על מערכת המיזוג הוא פס מגע או השליטה על מערכות חיוניות, כגון בקרת היציבות, אוגדו למשטח מגע מסביב לכפתור אורות המצוקה. משטחי מגע נוכל למצוא גם בגלגל ההגה החדש של הדגם.

 

גולף 8 תמונת ריגול עם הסוואה
עם העיצוב החיצוני פולקסווגן כבר לא העזה לשחק.

גם מערכת המולטימדיה החדשה של הגולף (MIB 3) נטולת כפתורים פיזיים ולוח המחוונים הדיגיטלי, שככל הנראה יוצע כסטנדרט בדגם, זכה לגרפיקה חדשה. הקונסולה בין המושבים צרה משמעותית מזו של הדגם הנוכחי, דבר המוביל אותנו להניח כי הדגם האוטומטי יצויד במוט הילוכים אלקטרוני לשליטה על תיבת ה-DSG של הדגם.

 

גולף 8 תמונת ריגול עם הסוואה
אודי A3 החדשה מציצה מאחור.

עם העיצוב החיצוני של הדגם פולקסווגן כבר לא העזה לשחק ולמרות שפע ההסוואה העוטפת את הדגם, ניתן לומר כי מדובר בעוד אבולוציה לעיצוב האייקוני של הדגם. חדי העין יבחינו כי לצידה של הגולף החדשה אנחנו רואים גם את אודי A3 החדשה שתוצג, פחות או יותר, במקביל.

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

הקאתי בפה

This comment was minimized by the moderator on the site

סע תקנה צרפתיה ותצטט סקרי אמינות :-)
ספר לעצמך שזה רכב אמין, וספורטיבי

This comment was minimized by the moderator on the site

כדאי שיפטרו מתיבת ה dsg משנה לשנה התיבה הזו רק מדרדרת. נהגתי בתיבה במודל 2009 וחזרתי בשנת 2017, (לא יודע למה, חשבתי שהלקח נלמד)

This comment was minimized by the moderator on the site

הרסו את כל היופי.... בכלל לא נוח בזמן נהיגה כל המשטחי מגע האלה... נראה זול ומכוער

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location