סיאט לאון ST קופרה החדשה הקיפה את מסלול הנורבורגרינג בזמן של 7:58, מהירה יותר מאודי RS4 שהחזיקה בשיא.

סיאט לאון ST קופרה
הסטיישן הכי מהירה על הרינג - סיאט לאון ST קופרה החדשה

תכירו את מכונית הסטיישן המהירה ביותר על מסלול הנורבורגרינג הגרמני – סיאט לאון ST קופרה 2015 החדשה. הלאון ST קופה קבעה זמן הקפה של 7 דקות ו-58 שניות ובכך הדיחה את מחזיקת השיא הקודם למכוניות סטיישן, אודי RS4 אוונט (B7), שרשמה בעבר זמן הקפה של 8 דקות ו-9 שניות כאשר היא מצוידת בהנעה כפולה ומנוע 4.2 ליטר V8 בהספק מרבי של 420 כ"ס.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בנוסף לכך, למרות תוספת משקל של 45 ק"ג ותוספת של 25 ס"מ לאורך, הלאון ST קופרה הייתה למעשה מהירה יותר ב-0.4 שניות מגרסת השלוש דלתות של הדגם שהשיגה את זמן ההקפה המהיר ביותר על הרינג לדגם הנעה קדמית (הודחה לאחר מכן ע"י גרסה מיוחדת של רנו מגאן ספורט).

 

ללאון קופרה ST מנוע 2.0 ליטר טורבו בהספק מרבי של 280 כ"ס ומומנט מרבי של 35.7 קג"מ בין 1,750-5,300 סל"ד. עם תיבת DSG לדגם נתון תאוצה של 6.0 שניות 0-100 קמ"ש (לעומת 5.7 שניות בגרסת השלוש דלתות). 

 

לפי נהג המרוצים הספרדי שאחז בגהה בזמן ההקפה, בזכות מתלה אחורי פרוגרסיבי יותר ב-ST לעומת גרסת השלוש דלתות ובזכות מקדם גרר נמוך יותר, לדגם  הסטיישן יתרון בפניות מהירות ויכולת להשיג מהירות גבוהה יותר בישורת. "מה שאנחנו מאבדים ביציאה בחלק מהפניות על המסלול (בשל תוספת המשקל) אנחנו מרוויחים חזרה בפניות מהירות ובישורת.

 

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

לפי השמועות, כבר לפני חצי שנה היא הייתה אמורה להיות בארץ. בסיאט לא מצליחים להשיג מחיר שובר שוק ולכן ממתינים?<br /><br />זו מכונית שוברת שוק בכל מקרה, ביצועים של גולף R במחיר של GTI.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location