כחצי שעה לפני החשיפה הרשמית, תמונות ראשונות של רנו טווינגו 2014 החדשה צצות ברשת.

2014 רנו טווינגו החדשה

בעוד פחות מחצי שעה, רנו תחשוף לראשונה את הטויינגו החדשה, דור שלישי למכונית העירונית של רנו. רגע לפני החשיפה הרשמית, תמונות של הדגם החדש צצות ברשת. בניגוד לדור השני שלא שווק בישראל, הטווינגו החדשה תגיע גם תגיע ותנסה לכבוש לה נתח מסגמנט המיני הפופולרי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

שלא כמו שני הדורות האחרונים של הדגם, הטווינגו החדשה תוצע לראשונה במרכב חמש דלתות האצ'בק וכן עם מנוע בהתקנה אחורית (גם ההנעה אחורית כמובן), מה שהופך את הטווינגו החדשה למכונית העירונית הכי מסקרנת בשנים האחרונות וכניראה, ממתק אמיתי לנהיגה. הטוויגו החדשה פותחה לצידה של סמארט לארבעה נוסעים החדשה (שתוצג בהמשך השנה) והן חולקות את אותה הפלטפורמה וישתפו את אותם מנועים המבוססים על מנוע השלושה צילינדרים של רנו. המנועים ישודכו לתיבת הילוכים ידנית או כפולת מצמדים אוטו'.

 

הטווינגו החדשה תתחרה בכל המכוניות העירוניות המוכרות כגון קיה פיקנטו או יונדאי i10, אך כמכונית מעוצבת הניתנת לאפיון אישי ועם הנעה ייחודית לסגמנט, היא בעיקר תתחרה בפיאט 500 ואופל אדם המסוגננות. בעתיד, רנו תציע את הטווינגו גם עם הנעה חשמלית, אך יותר מעניינות אלו הגרסאות הספורטיביות של הדגם - הטווינגו GT, ג'ורדיני וגרסת הקצה הטווינגו RS, שיהיו למכוניות הספורטביות עם הנעה אחורית הזולות ביותר שניתן לרכוש.

 

עדכון: לצערנו, למעט חשיפת העיצוב, רנו לא חשפה פרטים טכניים על הדגם החדש כך שנאלץ להמתין עד לתערוכת ז'נבה (06.03) בכדי לקבל פרטים על המכונית העירונית הכי מסקרנת כיום.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

גם חמודה, גם הנעה אחורית וגם בטח מנוע 0.9 טורבו, הולכת לשים בכיס הקטן את כל המתחרות. אישית, אני ממתין לטווינגו RS, הנעה אחורית במחיר של 100-110 אלף שקל, זה מתכון מנצח.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location