סרטון פרסומת צרפתי, דיי ארוך, חושף את מרצדס SLK החדשה, שילוב של CLS ו-SLS ב-SLK אחת.

מרצדס SLK החדשה 2012

החשיפה הרשמית של מרצדס SLK החדשה דגם 2012, צפויה לתרחש רק בתערוכת ג'נבה הקרובה. כמו הרבה חשיפות, שהם "בטעות" גם הפעם סרטון פרסומות בצרפתית של ה-SLK החדשה, עולה לאוויר, בטעות כמובן ואז נחמק במהרה. ציידי הרשת הספיקו להניח את ידם על הסרטון הזה ואנו זוכים להכיר מקרוב את ה-SLK החדשה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מה ניתן להגיד? חיצונית, ה-SLK החדשה מקבלת את הפנים שהכרנו במרצדס CLS החדשה. הן הפנסים והן הגריל האגרסיבי מוצאים את מקומם כאן, כולל המראות עם המאותתים האינטגרלים ומאחור, ניתן לזהות את הפנסים של ה-SLS AMG העיצוב החיצוני החדש הרבה יותר שש אלי קרב ופחות מעוגל ונשי "מכונית ספרים" של ה-SLK היוצאת.

 

מבפנים, ניתן לזהות את ההשראה של עיצוב ה-SLS AMG, עם שימוש נרחב באלומיניום בקונסולה המרכזית ובתא הנוסעים. הגג הנפתח נותר קשיח בשני חלקים, או עם חלק עליון עשוי זכוכית הניתן להכהיה למניעת חדירת אור השמש בלחיצת כפתור הנקרא במרצדס “Magic sky control”.

 

ה-SLK מתחדשת במתלים אדפטיביים, רשימת מנועים חדשה עם הזרקת דלק ישירה ומערכת עצור/סע המשודכת לכל המנועים. עוד ניתן למצוא ב-SLK החדשה את המערכת למניעת התנגשות ובקרת שיוט אקטיבית, "צעיף האוויר" המפורסם של מרצדס הנושף אוויר חם לעורף, תא מטען עם גודל יותר מסביר גם כאשר הגג מקופל ומערכת מולטימדיה חדשה.

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/j4_OM_HXnt8?rel=0{/iframe}

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location