קבוצת UMI, יבואנית שברולט בישראל, מרחיבה את היצע דגמי שברולט בלייזר בישראל ואל דגמי ה-3.6 ליטר V6 של הבלייזר שהושקו אשתקד היא מוסיפה כעת גם את הבלייזר 2.0 ליטר טורבו. עם השקת הבלייזר 2.0 ליטר טורבו, UMI מעדכנת את רמות הגימור של הדגם כך שרמת הגימור RS הספורטיבית תשווק עם דגם ה-2.0 ליטר טורבו בלבד ודגם ה-V6 ישווק ברמת הגימור Premier בלבד ללא רמת גימור RS כבעבר.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מנוע ה-2.0 ליטר טורבו מייצר בדגם הספק מרבי של 230 כ"ס ומומנט מרבי של 35.7 קג"מ המתקבל החל מ-1,500 סל"ד. רמת הגימור RS עודכנה והיא כוללת כעת כפתור ביטול למערכת העצור/סע ופנסי LED ראשיים במקום קסנון. רמת הגימור Premier תמשיך כאמור להיות משווקת עם מנוע בנזין V6 בנפח 3,600 ליטר בהספק של 305 כ"ס המשודך לתיבת הילוכים אוט' בעלת 9 יחסי העברה ומומנט מירבי של 37.2 קג"מ. שתי רמות הגימור בעלות הנעה כפולה בשיטת Twin-Clutch.

 

2019 שברולט בלייזר החדש
שברולט בלייזר RS.

שתי רמות הגימור כוללות אבזור בטיחות פאסיבי ואקטיבי מבית GM הכולל: 7 כריות אוויר, בקרת שיוט אדפטיבית כולל תנועה בפקקים, התראת התנגשות קדמית ובלימת חירום אוטומטית, התראה ותיקון סטייה מנתיב, מושב נהג בעל חיווי רטט להתראות, שליטה אוטומטית על אורות גבוהים, , התראת הולכי רגל, ניטור מרחק מלפנים, התראת שטח מת צידי, מערך מצלמות נרחב הכולל מראה אחורית בעלת תצוגת וידאו HD, מצלמת חניה 360 עם זווית תצוגה משתנות, מצלמה ייעודית לחיבור נגרר ומצלמות חנייה,  חיישני חניה אחוריים, בקרת לחץ אוויר בצמיגים ועוד.

 

שברולט בלייזר החדש תא הנוסעים
תא הנוסעים עוצב בהשראת הקמארו (רמת גימור RS תחתונה).

מפרט אבזור הנוחות בשתי רמות הגימור כולל מסך "8 משולב בלוח המחוונים, מערכת מולטימדיה MyLink "8 עם תמיכה ב-Apple CarPlay/Android Auto וקישוריות BlueTooth עם אפשרות לחיבור 2 מכשירים במקביל מערכת שמע בעלת 8 רמקולים, BOSE, שקע כוח 230V וכניסה לכרטיס זכרון SD. מפתח חכם - כניסה והתנעה ללא מגע במפתח, חלון גג פנורמי עם וילון חשמלי, טעינה אלחוטית, בלם חניה אלקטרוני, מערכת לביטול רעשים אקטיבי, בקרת אקלים אלקטרונית מפוצלת 2 עם פתחי אוורור למושב האחורי, הגה בציפוי עור מתכוונן חשמלית עם חימום, ידית הילוכים בציפוי עור, מושבים בריפוד עור, אוורור או חימום למושבים הקדמיים, מושב נהג מתכוונן חשמלית 8 כיוונים,2 זכרונות למושב הנהג (מושב, הגה, מראות), מושב אחורי מתקפל ומתפצל 40/60 ותא מטען עצום נפתח חשמלית, עם חיישן רגל ולוגו מוקרן על הרצפה בנפח 864 ל'. 2020 שברולט בלייזר - מפרט טכני מלא להורדה.

2020 שברולט בלייזר - מחירון:

בלייזר 2.0 טורבו RS אוטו' - 284,990 ₪

בלייזר 3.6 ליטר V6 פרמייר אוטו' - 279,990 ₪