סמלת, יבואנית מזראטי בישראל, מודיעה על תחילת השיווק של מזראטי גיבלי ההיברידית, המכונית ההיברידית הראשונה של המותג שהיא אמנם לא היברידית מלאה אלא רק מערכת סיוע היברידית 48V, אך היא מסמלת את הכניסה הראשונה של המותג אל עולם ההנעה האלטרנטיבית ומעתה כל הדגמים החדשים שיציג המותג יעשו שימוש בהנעה חשמלית, מיקרו-היברידית עד חשמלית מלאה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מערכת ההנעה שבדגם משלבת מנוע 2.0 ליטר טורבו חדש למותג המייצר הספק מרבי של 330 כ"ס ומומנט מרבי של 45.9 קג"מ. המנוע נעזר במנוע חשמלי המוזן מסוללות ליתיום-יון קטנה במתח של 48V - מערכת מיקרו-היברידית. יחידת ההנעה הזו משודכת לתיבת 8 הילוכים אוטומטית המעבירה את הכוח אל הגלגלים האחוריים, זה מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 5.7 שניות ולמהירות מרבית של 255 קמ"ש. לדגם זה תצרוכת הדלק המשולבת לפי תקן WLTP עומדת על 11.2 ק"מ לליטר, שיפור של כ-20% לעומת הגיבלי V6 הרגילה.

 

2021 מזראטי גיבלי היברידית
לאחר מתיחת פנים לדגם.

מנוע ה-2.0 ליטר טורבו שבדגם מקורו במנוע של אלפא רומיאו ג'וליה, אך הוא זכה למחשב ניהול חדש ולתוספת של מגדש-על חשמלי (בנוסף לרגיל) לטובת שיפור תגובת המנוע וזמינות הכוח בסל"ד נמוך. מגדש העל החשמלי מופעל באמצעות הסוללה של המערכת המיקרו-היברידית.

 

הגיבלי ההיברידית מבוססת על דגמי 2020 שזו למתיחת פנים מקיפה הכוללת עיצוב מעודכן ליחידות התאורה, עיצובים מעודכנים לגריל ולפגושים, מערכת מולטימדיה חדשה מבוססת אנדרואיד (Android Automotive) ועוד. הגרסה ההיברידית מבדילה את עצמה מהגרסאות הרגילות באמצעות נגיעות צבע כחול לשלושת פתחי האוורור הצידיים המסורתיים של מזראטי וללוגו על קורת C האחורית.

 

2021 מזראטי גיבלי היברידית
מולטימדיה חדשה מבוססת אנדרואיד.

הגיבלי ההיברידית תשווק בישראל בשתי רמות גימור: רמת הגימור הבסיסית המוצעת במחיר של 550,000 ₪ כוללת, בין היתר: חישוק "19, מושבי עור איטלקיים, מושבים חשמליים, חיישני חניה, מצלמת רוורס, מערכות בטיחות מלאות, מערכת מולטימדיה 10.1 אינץ' עם צימוד אפל קארפליי ואנדרואיד אוטו, משטח טעינה אלחוטי, ברמת אקלים מפוצלת עם פתחי מיזוג מאחור ועוד.

רמת הגימור גראנספורט הבכירה ביותר, המוצעת במחיר של 610,000 ₪, כוללת חישוקי "20, מצלמת 360 מעלות, עיצוב חיצוני ספורטיבי יותר, מתלים אדפטיביים, פנסי לד אדפטיביים, מושבי ספורט, קליפרים בצבע אדום ועוד.

 

2021 מזראטי גיבלי היברידית

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location