ב.מ.וו תציג בחודש הבא את המתחרה שלה למרצדס AMG GT 4-Door, ב.מ.וו סדרה 8 גראן קופה - המחליפה הלא רשמית של סדרה 6 גראן קופה.

 

ב.מ.וו מספקת לנו הצצה רשמית ראשונה לסדרה 8 גראן קופה החדשה, כשנה לאחר שהציגה את את הקונספט M8 גראן קופה כקדימון לדגם. סדרה 8 גראן קופה (Gran Coupe) היא גרסת 4 דלתות לסדרה 8 קופה אשר תאפשר ל-ב.מ.וו להתחרות מול פורשה פאנאמרה או מרצדס AMG GT 4-Door שהוצגה לפני כשנה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

ב.מ.וו לא ממש נדיבה בפרטים על הדגם החדש, אך היא כן רומזת על ״שדרוג נוחות הנסיעה״ או במילים אחרות על מכונית נוחה יותר (ופחות חדה) מגרסת הקופה של הדגם. בתחום ההנעה אנחנו לא מצפים להפתעות: דגם 840d xDrive עם מנוע 3.0 ליטר טורבו דיזל עם 320 כ"ס ו-69.3 קג"מ או דגם M850i xDrive עם מנוע 4.4 ליטר V8 טווין-טורבו עם 530 כ"ס ו-76.5 קג"מ. מערכת ההנעה הכפולה נלקחה ישירות מה-M5 והיא כוללת אופציה להנעה אחורית בלבד (ניתוק מלא של הציר הקדמי).

 

סדרה 8 תא הנוסעים
תא הנוסעים צפוי להיות זהה לדגם הקופה..

כמו דגם הקופה, בשלב מאחור יותר ב.מ.וו תחשוף גרסת M8 קיצונית לדגם, כזו הצפויה להציע הספק מרבי של מעל ל-600 כ״ס כתחרה למרצדס AMG GT4 63S המציעה 639 כ״ס ו-91.7 קג״מ.

סדרה 8 גראן קופה תהיה ארוכה יותר מדגם הקופה ובסיס הגלגלים צפוי לזכות תוספת נכבדה. תא הנוסעים יהיה זהה בעיצובו לדגם הקופה, כולל לוח מחוונים דיגיטלי ״12.3, מולטימדיה ״10.25 ומבנה המחבק את הנהג.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

יאללה הזמנתי

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location