תמונות ריגול חושפת לראשונה את הדור הרביעי של סיאט לאון, יום אחד לפני החשיפה הרשמית.

 

רק מחר בערב (28.01) היינו אמורים לצפות בלאון החדשה במלוא הדרה, ללא כל הסוואה או בתמונות טיזר, אך הרשת, כרגיל, מאפשרת לנו הצצה מוקדמת אל הדור הרביעי של הלאון שייחשף מחר בבכורה עולמית.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עיצוב החזית לא ממש מפתיע והוא מיישר קו עם שפת העיצוב העדכנית של סיאט שהוצגה עם הטראקו, גריל קדמי משושה (במקום טרפז עד עתה) עם מסגרת עבה ובולטת יותר ופנסים שקועים אל תוך הפגוש הקדמי היוצרים הדגשה נוספות לחזית. במקום כונס אוויר טרפזי בחלקו התחתון של הפגוש המאפיין את האיביזה והלאון הנוכחית, אנחנו מוצאים מפתח רחב לכל אורך הפגוש המעניק לדגם מראה ספורטיבי יותר ובעל נוכחות.

 

סיאט לאון 2020 החדשה ריגול
עיצוב מוצק ובעל נוכחות לירכתיים.

קפיצה לחלקה האחורי של הלאון החדשה מסגיר את מה שנחשפנו אליו בתמונות הטיזר שסיאט חשפה החודש, עיצוב חדש ובעל נוכחות המעניק לדגם מראה רחב יותר אותו חותמת תאורה אחורית עם צמד פנסים המחוברים בפס תאורה לאורך דלת תא המטען. קשה אולי לראות את זה בתמונות שנחשפו, אך ללאון החדשה יהיה מראה יוקרתי יותר, עם חזות נמוכה ורחבה יותר המעניקה לדגם מראה דינאמי.

את שאר החידושים בדגם, כגון מולטימדיה "10.25 חדשה או מערכת הנעה היברידית פלאג-אין בהספק הצפוי לעמוד על עד 245 כ"ס, הנעה מיקרו-היברידית 48V למנועי הבנזין, קישוריות מורחבת לרשת האינטרנט או לרכבים אחרים והסביבה (V2X) ועוד, נספר לכם בהרחבה מחר בערב עם החשיפה הרשמית של הדגם.

 

סיאט לאון החדשה
סיאט לאון MK4.