אופל מספקת לנו הצצה ראשונה אל הקורסה החדשה, המבוססת על פיג׳ו 208 ותוצג בהמשך השנה.

 

אופל מספקת לנו הצצה ראשונה אל הקורסה החדשה, דור חמישי לסופרמיני של אופל שלראשונה מיוצרת תחת הבעלות של קבוצת PSA. את הקורסה החדשה אופל תחשוף במלוא הדרה במהלך הקיץ הקרוב ומסירות ראשונות יחלו במהלך הרבעון האחרון של השנה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקורסה החדשה מבוססת על פיג׳ו 208 החדשה אשר נחשפה מוקדם יותר השנה. עם המעבר לפלטפורמת CMP, הפלטפורמה המשרתת את הדגמים הקטנים יותר בקבוצת PSA - פיג׳ו, סיטרואן ו-DS, אופל מדווחת כי הקורסה החדשה קלה בכ-108 ק״ג מהדגם היוצא ולדגם משקל של 980 ק״ג בגרסתו הבסיסית. את הפחתת המשקל המשמעותית אופל השיגה באמצעות שימוש נרחב יותר בפלדה מתקדמת, חלקי מרכב אלומיניום (מכסה מנוע לדוגמה) יחד עם תכנון מושבים קלים יותר ב-9 ק״ג וחומרי בידוד רעשים מחומרים מתקדמים וקלים יותר.

 

אופל קורסה החדשה
קלה יותר ב-108 קילוגרם.

מעבר לתיאור שלב המבחנים הנוכחי של הדגם, הכולל נהיגה בקור קיצוני של 30- מעלות, מבחני מהירות גבוהה באוטובאן הגרמני, בדיקות אקוסטיות ועוד, אופל לא מספקת לנו פרטים נוספים על הדגם למעט העובדה שהדגם יעשה שימוש, כאופציה, בתאורת LED מתקדמת - Adaptive IntelliLux LED.

 

אופל קורסה החדשה
שפת עיצוב חדשה לדגם - כבר לא אבולוציה לדגם היוצא.

הקורסה החדשה צפויה לעשות שימוש בכל יחידות ההנעה שהוצגו עם ה-208 החדשה: 1.2 ליטר עם 75-130 כ״ס המשודך לתיבת הילוכים ידנית או 8 הילוכים אוטומטית ומנוע 1.5 דיזל בהספק של 100 כ״ס. סביר להניח כי כמו ה-208, גם הקורסה תשווק בעתיד עם מערכת הנעה חשמלית המשלבת מנוע חשמלי בהספק של 136 כ״ס עם סוללת ליתיום-יון בקיבולת של 50kWh המספיקה לטווח נסיעה של כ-350 ק״מ בתקן WLTP.

מתמונות הדגם שאופל פרסמה ניכר כי הקורסה החדשה מציגה שפת עיצוב חדשה לדגם שכבר לא מהווה אבולוציה לעיצוב הדורות הקודמים של הדגם כפי שהיה עד היום.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location