סובארו פורסטר החדש 2024
סובארו פורסטר החדש.
סובארו פורסטר החדש 2024
סובארו פורסטר החדש.

את הפורסטר החדש סובארו תחשוף באופן רשמי רק בסוף השבוע הבא במסגרת תערוכת הרכב של לוס אנג'לס,  אך תמונות של הפורסטר 2024 החדש הספיקו לדלוף לרשת כך שאנחנו זוכים להצצה מוקדמת אל הדור השישי של הקרוסאובר המוצלח של סובארו. 

 

משטחי החלונות הגדולים וקווי העיצוב הכלליים מסגירים די מהר כי מדובר בסובארו פורסטר, אך יחד עם זאת אין ספק כי סובארו בחרה לעשות משהו שונה מאוד עם הפורסטר החדש ואם הדורות הקודמים היו תמיד מאוד מופנמים בעיצובם, הפורסטר החדש זכה לעיצוב בעל נוכחות. לא מדובר בעיצוב מסעיר בשום צורה, פשוט מודרני ופחות נחבא אל הכלים לעומת הדורות הקודמים של הדגם. 

 

2024 סובארו פורסטר החדש
סובארו פורסטר החדש.

בתמונות אתם יכולים לראות שתי רמות גימור שונות, רמת הגימור טורינג שהיא הגרסה באווירה "מעודנת" יותר ואת רמת הגימור ספורט שמחליפה את הכתום זרחני של הדגם היוצא בצבע נחושת אותו תוכלו למצוא לא רק על חישוקי הגלגלים או פסי הקישוט החיצוניים אלא גם בחלל תא הנוסעים, כולל בתפירה של המושבים. 

 

בתא הנוסעים נמצא כעת את מערכת המולטימדיה "11.6 האנכית המוכרת לנו מדגמים אחרים של סובארו וכפי שאתם יכולים לראות, הדגם עדיין ממשיך עם לוח מחוונים אנלוגי, לא שזה רע במיוחד לאור העבודה שיותר מידי יצרנים הפכו את לוח המחוונים הדיגיטלי לעוד מקור של הסחת דעת מיותרת.

 

סובארו פורסטר ספורט החדש
סובארו פורסטר ספורט החדש.

בתחום ההנעה ניתן לצפות כי הפורסטר ימשיך עם אותו מנוע 2.5 ליטר 182 כ"ס המוכר מהדגם הנוכחי בשידוך לתיבת הילוכים רציפה ולמערכת הנעה כפולה. בתערוכה בשבוע הבא נגלה האם סובארו תשלב בדגם את מנוע ה-2.4 ליטר טורבו 260 כ"ס שלה המשרת את האאוטבק בשוק האמריקאי והאם הדגם ישווק עם מערכת הנעה היברידית חדשה, רגילה או פלאג-אין. 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 59

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.