סיאט לאון המחודשת נחשפת לראשונה בתמונות לאחר מתיחת פנים שהוענקה לכל גרסאות המרכב של הדגם.

2017 סיאט לאון החדשה מתיחת פנים
2017 סיאט לאון המחודשת - מתיחת פנים לדגם.

אלו הן התמונות הרשמיות הראשונות של דגמי 2017 המחודשים של סיאט לאון, אשר תוצג הערב בברצלונה. מתיחת הפנים ללאון כוללת את כל גרסאות המרכב: חמש דלתות האצ'בק, סטיישן ST ושלוש דלתות SC.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

חיצונית, הלאון 2017 המחודשת זוכה בעיצוב מעודכן קלות לחזית הדגם עם פגוש קדמי חדש עם כונס אוויר ובית פנסי ערפל גדולים ובולטים יותר, כך גם הגריל הקדמי שהוגדל במעט וזכה למסגרת כרום עבה יותר. תאורת ה- LED בפנסים הראשיים עוצבה מחדש וכך גם בפנסים מאחור. עיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים, משלימים את העדכון החיצוני לדגם.

 

בתא הנוסעים נמצא בעיקר גימור משודרג ותוספת של מסגרת כסופה בולטת מסביב לקונסולה המרכזית ולוח המחוונים. תוספת של בלם יד חשמלי אפשרה לסיאט לתכנן מחדש את הקונסולה בין המושבים, עם תאי אכסון חדשים ושתי כניסות USB במקום אחת בדגם היוצא וכן אופציה למשטח הטענה אלחוטי לטלפון הסלולרי. במרכז הקונסולה נוכל למצוא את מערכת המולטימדיה "8 החדשה של קבוצת פולקסווגן וניתן להניח שבנוסף לכך, סיאט ציידה את הדגם גם בשלל מערכות בטיחות מתקדמות. 

 

2017 סיאט לאון החדשה תא הנוסעים
גימור משודרג, בלם יד חשמלי, טעינה אלחוטית ומערכת מולטימדיה חדשה (בתמונה: דגם FR).

בתחום המנועים אנחנו מצפים לומר שלום למנוע ה-1.2 ליטר ובמקומו לקבל את מנוע ה-1.0TSI בהספק של 115 כ"ס, מעל נמצא את מנוע ה-1.4 טורבו החדש עם 150 כ"ס שיחליף את גרסת ה-125 כ"ס. מנוע ה-1.8TSI עם 180 כ"ס צפוי להמשיך לשרת את הדגם. הלאון קופרה 2017 המחודשת תוצע עם מנוע משודרג בהספק מרבי של 300 כ"ס, תוספת של 10 כ"ס לעומת הדגם הנוכחי.

 

פרטים נוספים ומלאים יותר, בקרוב.