פולקסווגן תחשוף בחודש הבא את הקאדי החדש, עם מראה ספורטיבי בגרסאות הנוסעים.

 

לאחר שחשפה איורים קונספטואלים לקאדי החדש, פולקסווגן חושפת כעת איורים חדשים המציגים את העיצוב הסופי של הדגם אותו היא תחשוף כבר במהלך החודש הבא ותציג לקהל הרחב במסגרת תערוכת ז'נבה 2020.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

העיצוב החיצוני לא שונה באופן מיוחד מזה של הדגם הנוכחי (מתיחת פנים שהוצגה בשנת 2015), אך המראה יותר מודרני וקצת ספורטיבי יותר בזכות כונס האוויר העצום והקימורים בחלקי המרכב השונים, כולל מכסה המנוע, שלא אופייניים לרכב מסחרי. העיצוב החדש נועד להפוך את גרסת הנוסעים של הדגם לאטרקטיבית יותר, כולל אפשרות לגג פנורמי ענק. יש לציין כי הגרסאות המסחריות הסגורות או חצי סגורות יזכו לעיצוב פשוט יותר, במיוחד הפגוש הקדמי שיוחלף בכזה שלא יכאב לכם בכיס או בלב או יחטוף פגיעה פה ושם. גם הברלינגו החדש, לדוגמה, משווק עם פגוש קדמי פשוט בדגם LIVE ופגוש מעוצב ומסוגנן בדגם SHINE המיועד גם לנוסעים.

 

2020 פולקסווגן קאדי החדש
קאדי החדש.

למרות המראה האבולוציוני הקאדי החדש הוא דגם חדש לחלוטין וכפי שבחטיבת המסחריות של פולקסווגן אומרים "100% חדש, 100% קאדי", רוצים לומר כי למרות שמדובר בדגם חדש לחלוטין הוא שומר על הערכים המאפיינים את הדגם, רמת השימושיות הגבוהה לצד האפשרות לשימוש כוואן מסחרי קטן ועד לרכב משפחתי שימושי ומרווח. הקאדי החדש מתבסס על פלטפורמה חדשה (MQB), הוא קצת רחב וארוך יותר מהדגם הנוכחי וישווק, כמו כל שאר המתחרים לסגמנט, עם בסיס גלגלים רגיל או ארוך.

פולקסווגן מציינת כי הקאדי החדש יצויד במגוון מערכות בטיחות מתקדמות ובמערכת מולטימדיה המאפשרת חיבור קבוע לרשת האינטרנט לצורך קבלת מידע בזמן אמת ועדכונים OTA.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location