עד עתה זכינו לראות לאורך החודשים האחרונים לא מעט תמונות ריגול של הדור הבא של קיה ספוראטז' תחת מעטה כבד של הסוואה, כעת אנחנו זוכים להצצה רשמית אל הדגם באמצעות מספר תמונות טיזר רשמיות של הספורטאז' החדש שקיה חושפת היום (ב'). את החשיפה המלאה של הספורטאז' החדש קיה תערוך בחודש יולי הקרוב ואת הגרסה האירופית של הדגם נפגוש במהלך חדש ספטמבר.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

אפשר לצפות שכמו במקרה של הטוסון החדש, גם הספוראטז' החדש ישווק בשתי גרסאות בסיס גלגלים, הגרסה הקצרה יותר לשוק האירופאי והישראלי וגרסה ארוכה יותר לשוק הדרום קוריאני והצפון אמריקאי. כמובן שאפשר לצפות גם לאותן יחידות הנעה שהוצגו עם הטוסון החדש וזה אומר שאת הספורטאז' החדש נוכל לרכוש עם מנוע 1.6 ליטר טורבו 150 או 180 כ"ס, 1.6 טורבו היברידי 230 כ"ס ו-1.6 טורבו היברידי פלאג-אין עם 265 כ"ס.

 

2022 קיה ספורטאז' החדש
קיה ספורטאז' החדש.

כפי שאתם יכולים לראות בתמונות הטיזר, הספוראטז' החדש מציג שינוי כיוון קיצוני לעומת הדגם הנוכחי, כולל אינטרפרטציה חדשה לחלוטין לגיל "אף הנמר" של קיה, חתימת תאורת יום בצורת בומרנג אנכי, גג בסגנון צף ועוד.

 

קיה ספורטאז' החדש
קיה ספורטאז' החדש.

המעט שנחשף מתא הנוסעים מאפשר לנו לראות שילוב של אלמנטים המוכרים לנו מקיה EV6 החשמלי, שתרם את צמד המסכים הקמורים התחומים בין פתחי מיזוג בולטים ואת יחידת השליטה הרב תפקודית על בקרת האקלים והמולטימדיה המשלבת מסך מגע וכפתורים פיזיים, ויש גם את גלגל ההגה החדש של קיה שהוצג עם סרונטו החדש.

 

קיה ספורטאז' החדש
קיה ספורטאז' החדש.