טויוטה יאריס היברידית 2012 החדשה (יאריס HSD), מציעה צריכת דלק של 27 ק"מ ותשווק ברמת גימור אחת.

טויוטה יאריס היברידית

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, השיקה היום את טויוטה יאריס החדשה בגרסתה ההיברידית, הדגם הנמכר ביותר של טויוטה באירופה המציע צריכת דלק משולבת של 27 ק"מ לליטר ופליטת CO2של 85 גרם/ק"מ בלבד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

טויוטה יאריס ההיברידית, המבוססת על היאריס החדשה הרגילה, מוצעת עם מערכת היברידית חדשה המבוססת על מנוע בנזין 1.5 ליטר 74 כ"ס (מחזור אטקינסון) המשולב עם מנוע חשמלי בהספק של 61.2 כ"ס ו-17.2 קג"מ. ההספק הכולל של המערכת עומד על 100 כ"ס.

 

המערכת מעבירה את הכוח אל הגלגלים הקדמיים באמצעות תיבת הילוכים רציפה-חשמלית, והביצועים עומדים על 11.8 שניות 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 165 קמ"ש. צריכת הדלק העירונית עומדת על 29.2 ק"מ לליטר, הבינעירונית על 27.0 ק"מ לליטר והמשולבת על 27.0 ק"מ לליטר.

 

 

היאריס ההיברידית תשווק ברמת אחת, גבוהה במיוחד, הכוללת, בין היתר, מערכת מדיה מקורית TOYOTA TOUCH בעלת מסך מגע "6.1 המציעה דיבוריתBluetooth , מצלמה אחורית ושליטה על מערכות השמע. כמו כן, הרכב מצויד כסטנדרט ב-4 חלונות חשמל, הגה וידית הילוכים בכיסוי עור ומעוטרים בתפירה כחולה (Blue stitch).

 

תא מטען בנפח של 286 ליטרים, הזהה לזה אשר ב-YARIS בעלת מנוע הבנזין; מרחב פנימי גדול ומרווח – בסיס גלגלים 2.5 מטרים ואורך 3.9 מטרים.

 

מפרט בטיחות רחב בסטנדרט גבוה הכולל, בין היתר: 7 כריות אוויר, מערכות בטיחות מתקדמות בהן BA, ABS, EBD,TRC ISOFIX, , VSC, HAC ומצלמה אחורית.

 

רן דנאי, מנכ"ל יוניון מוטורס, מסר היום: "היאריס ההיברידית החדשה מכניסה את TOYOTA ישראל לפעילות מורחבת בסגמנט הסופר מיני, הצומח ביותר בשוק הישראלי, ומביאה את טכנולוגיה ההיברידית המתקדמת ביותר בעולם הרכב לציבור הרחב בדמות מכונית עירונית, יפהפייה וחסכונית."

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

מה זה המחיר המוטרף הזה?!?!?!?

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location