2024 טסלה מודל 3 פרפורמנס החדשה
טסלה מודל 3 פרפורמנס החדשה.
2024 טסלה מודל 3 פרפורמנס החדשה
טסלה מודל 3 פרפורמנס החדשה.

אנחנו עדיין לא יודעים אם הדגם ישמור על השם מודל 3 פרפורמנס יחליף את שמו למודל 3 לודיקורס (Ludicrous) כפי שהשמועות רומזות או שבכלל יזכה לשם מודל 3 פלייד, אך התשובה תגיעה בקרוב כנראה שכן לפי כל הרמזים ותמונות הריגול טסלה צפויה לחשוף בימים הקרובים את גרסת הביצועים החדשה של המודל 3. 

 

מבחינת נתוני 0-100 קמ"ש, המודל 3 פרפורמנס היוצאת אכן הייתה מכונית ביצועים, אך בשאר התחומים להם אנחנו מצפים מרכב המוגדר כדגם ביצועים היא הייתה קצת פחות משכנעת, היגוי ללא מספיק משוב, בולמים לא מספיק מוכשרים על שיבושים, מושבים שלא מספקים מספיק אחיזה, סוללה שמתקשה לעמוד בעומס גבוה מתמשך ועוד. את כל זה, כנראה, טסלה שדרגה בדגם החדש. 

 

מודל 3 פרפורמנס החדשה 2024
מודל 3 פרפורמנס החדשה.

עם כל הכבוד לחובבי הנהיגה, את מרבית יחסי הציבור הדגם קיבל בזכות התאוצה המהירה שלו וסביר להניח שבזה סטלה התמקדה יותר מכל תחום אחר, לפי השמועות הדגם זכה למנוע אחורי מהמודל S וההספק המרבי צפוי לעמוד על מעל ל-600 כ"ס, דבר שאמור לאפשר להשיג נתון 0-100 קמ"ש של פחות מ-3 שניות. 

 

אנחנו כבר יודעים שהמודל 3 פרפורמנס החדשה זכתה למושבי ספורט עם תמיכה משופרת בגוף לעומת שאר גרסאות הדגם, לא קשה לזהות שמאחורי החישוקים החדשים מסתתרת מערכת בלימה הידרו-מכאנית בריאה ולפי השמועות הדגם זכה הפעם גם לבולמים אדפטיביים. 

 

מודל 3 פרפורמנס החדשה
מודל 3 פרפורמנס החדשה.

מעבר לחישוקי ה-"20 החדשים, המודל 3 פרפורמנס החדשה זכתה בנוסף גם לעיצובים שונים וקצת ספורטיביים יותר לפגושים מלפנים ומאחור וספוילר קרבון על דלת תא המטען. 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 18

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.