יגואר F פייס SVR הוא דגם קצה עם 550 כ"ס ונתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 4.3 שניות.

 

הקרוסאובר הבכיר של יגואר, F-Pace, זוכה לגרסת קצה SVR חזקה במיוחד, עם 550 כ"ס, אשר תתחרה בדגמים כגון אלפא רומיאו סטלביו QV ועוד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בחזיתו של F פייס SVR אנחנו מוצאים את מנוע ה-5.0 ליטר V8 מגדש-על המוכר של יגואר והמשמש דגמים רבים בחברה, כאן בהספק מרבי של 550 כ"ס ומומנט מרבי של 69.3 קג"מ. תחנת הכוח הזאת מעבירה את הכוח אל הכביש דרך תיבת 8 הילוכים אוטו' ומערכת הנעה כפולה וזה מספיק בכדי להאיץ את הדגם מעמידה ל-100 קמ"ש בזמן של 4.3 שניות ולמהירות מרבית של 283 קמ"ש.

 

יגואר F-PACE SVR
יגואר F-PACE SVR.

דגם ה-SVR לא מסתפק כמובן רק במנוע בריון, מהנדסי יגואר דאגו לכייל את ההיגוי, השלדה והמתלים כך שיהלמו את הכוח ויספקו לדגם יכולות דינמיות גבוהות יותר משמעותית לעומת הגרסאות הרגילות של הדגם. השינויים שבוצעו בדגם כוללים קפיצים ובולמים אדפטיביים קשיחים יותר, חישוקי סגסוגת "21 קלים ("22 כאופציה), צלחות בלימה גדולות יותר, תוספת של דיפרנציאל אחורי אקטיבי, כיול שונה למערכת ההנעה הכפולה ועוד.

יחד עם השינויים המכניים, כמובן שגם נמצא שינויים וויזואליים, כגון פגושים בעיצוב ספורטיבי, לוגו SVR, פתחי אוורור בבתי הגלגלים הקדמיים לקירור משופר של הבלמים, מושבי ספורט אוחזים, גימור בקרבון ברחבי תא הנוסעים ועוד.