יגואר, תחת טאטה ההודית, תחייה את הקונספט XK180 לו הבריטים ממתינים כבר מעל עשור ותציג X טייפ חדשה

יגואר F טייפ קונספטיגואר XK180 קונספטיגואר R-D6 קונספט

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הבריטים אוהבים מכוניות פתוחות, למרות מזג האוויר, או בגללו, נמכרות בבריטניה הכי הרבה מכוניות פתוחות מכל אירופה. ההעדפה כמובן למכונית רודסטאר בריטית אמתית פתוחה ואם זו יגואר הרי זה משובח.

 

יגואר הציגה תחת פורד עוד בשנת 1998 את הקונספט XK180, רודסטאר פתוחה ומרשימה שהוצגה יותר מאוחר בשנת 2000 כ- F טייפ קונספט, אך בזמנים האלו פורד התייחסה יגואר כאל סוס מת ללא עתיד של ממש . עכשיו לאחר יותר מעשור ולאחר שטאטה הבעלים, הבטיחו להשקיע בפיתוח דגמים עתידיים עבור יגואר ולנד רובר בסכום של מליארד פאונד בשנה, יגואר תייצר את ה- F טייפ, רודסטאר אחות קטנה ל- XK.

 

גם אם היגואר F טייפ לא תהיה דומה לקונספט, שעדיין נראה מאוד רלוונטי, צפויה לנו חוויה ויזואלית מרשימה, לפי הקו החדש של יגואר. כמובן שאין פרטים עדיין, אך עם מנועים כמו מנוע ה- 5.0 ליטר V8 בהספק של 500 כ"ס, המאפשר ליגואר XFR להאיץ למאה קמ"ש ב-5.5 שניות, צפויה לנו חתולה אתלטית, עם הקלישאה שבדבר.

 

מה עוד בקנה של יגואר? גרסת סטיישן וקופה ליגואר XF, צעד מתבקש לאור ההצלחה לה זוכה ה- XF. החדשה היותר מרשימה היא החייאת היגואר X טייפ, שהייתה למעשה פורד מונדאו בתחפושת של יגואר, שאמנם הייתה לא רעה לנהיגה אך דיי סימנה את רמת הזלזול של פורד במותג הבריטי האריסטוקרטי עם איכות יצור פשוט לא ראויה. בכל מקרה הכל מתחדש בממלכה ויגואר תציג מתחרה לסדרה 3 של ב.מ.וו. כמו ה- F טייפ גם כאן ראינו משהו שכבר היה אמור לקרות מזמן עם הקונספט המאוד מרשימה, יגואר R-D6. קארל פיטר פורסטר, הבוס הגדול מטאטה אמר בעצמו "X טייפ חדשה זה אכן צעד טבעי עבורנו, אך אנחנו רוצים להבטיח שנוציא יגואר אמתית עם אפקט הגעה מרשים", כנראה שהם אכן לומדים את לקחי העבר של המותג.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location