סובארו מציידת את האימפרזה החדשה בכרית אוויר חיצונית להגנה על הולכי רגל.

2017 סובארו אימפרזה החדשה כרית אוויר להולכי רגל
האימפרזה החדשה מצוידת בכרית אוויר להולכי רגל.

בחודש מרץ האחרון סובארו חשפה בבכורה עולמית בתערוכת ניו יורק האחרונה את האימפרזה 2017 החדשה – במרכב סדאן והאצ'בק – ובקרוב, היא תחל לשווק את הדגם בשוק הבית ביפן.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

עבור השוק היפני לפחות, האימפרזה תשווק כסטנדרט עם מערכת הבטיחות המתקדמת של סובארו Eye Site (דור 3 העדכני) ולראשונה עבור סובארו, גם עם כרית אוויר חיצונית שנועדה להגן על הולכי רגל מפגיעת ראש במקרה של תאונה. לפני סובארו, וולוו הייתה הראשונה להציג כרית אוויר להולכי רגל ברכב סדרתי (וולוו V40).

 

בנוסף לכך, בסובארו מציינים כי הפלטפורמה החדשה של הדגם, במסגרת מבחני ריסוק פנימיים, מסוגלת לספוג עד פי 1.4 יותר אנרגיה לעומת הפלטפורמה של הדגם היוצא ובכך להפחית עוד יותר את הסכנה לפגיעה משמעותית בנוסעי הרכב במקרה של התנגשות חזיתית.

 

סובארו אימפרזה החדשה - תא הנוסעים
תא הנוסעים החדש מהווה שדרוג משמעותי לעומת הדגם הנוכחי.

תזכורת: האימפרזה 2017 מבוססת על פלטפורמת SGP החדשה של סובארו אשר תשרת בעתיד את כל דגמי החברה. האימפרזה החדשה היא הראשונה לשאת את שפת העיצוב החדשה של סובארו (DYNAMIC x SOLID ) והיא גדולה ומרווחת יותר מהדגם היוצא. לשתי גרסאות המרכב של הדגם בסיס גלגלים של 2,670 מ"מ ורוחב של 1,775 מ"מ, לדגם הסדאן גובה של 1,455 מ"מ ואורך של 4,625 מ"מ ואילו לדגם החמש דלתות גובה של 1,480 מ"מ ואורך של 4,460 מ"מ.

 

נכון לעכשיו, סובארו חושפת עם הדגם רק מנוע אחד חדש, כפי שחשפה בניו יורק: גרסה משופרת של מנוע ה-2.0 ליטר FB המוכר של סובארו בו החליפה החברה כ-80% מסך החלקים של המנוע, כולל התקנה של מערכת הזרקת דלק ישירה. למנוע הספק מרבי של 152 כ"ס ב-6,000 סל"ד והוא ישודך לתיבת הילוכים רציפה שתעביר את הכוח אל הגלגלים הקדמיים או לכל הגלגלים בגרסאות הנעה כפולה.

 

לפרטים נוספים על האימפרזה 2017 החדשה.

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location