קרסו מוטורס חתמה על הסכם הפצה של מכוניות לאדה בישראל, הדגמים שישווקו בארץ יקבעו בחודשים הקרובים.

2016 לאדה ווסטה VESTA
קרסו מוטורס תשווק את דגמי לאדה בישראל.

קרסו מוטורס, יבואנית רנו, ניסאן ודאצ'יה לישראל, הודיעה אמש על כך שהיא חתמה על חוזה הפצה ושיווק בינה לבין JSC   AVTOVAS המייצרת את מכוניות לאדה (LADA) ברוסיה, כעשרים שנה לאחר שהפוסק שיווקו של המותג בישראל. המהלך הזה התאפשר לאחר שהברית רנו-ניסאן רכשה לפני מספר שנים כ-74% מהבעלות על מותג לאדה והפכה אותו בדומה לדאצ'יה לעוד מותג 'לואו-קוסט' נוסף.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בקרסו מוטורס מציינים כי במהלך החודשים הקרובים הם יגבשו עם היצרן את האסטרטגיה להשקת דגמי לאדה בישראל. בקרסו מוטורס ככל הניראה מעודדים מההצלחה היחסית של מותג ה"לואו-קוסט" דאצ'יה שהשוק בשנה שעברה בישראל ולכן שוקלים את שיווק דגמי לאדה בישראל, דגמים אשר אמורים להשלים את היצע הדגמים של דאצ'יה.

 

היצע מכוניות לאדה כולל כיום שבעה דגמים שונים, כאשר שניים מהם בלבד שייכים לדור החדש של דגמי לאדה והמבוססים על טכנולוגיה עדכנית יותר: לאדה ווסטה (Vasta) ולאדה אקס-ריי (Xray). לאדה ווסטה היא מכונית סדאן משפחתית קומפקטית עם אורך של 4.41 מטר ובסיס גלגלים של 2.63 מטר והיא מצוידת במנוע 1.6 ליטר 106 כ"ס המשודך לתיבת 5 הילוכים ידנית או רובוטית.

 

לאסדה אקס-ריי
תא הנוסעים של לאדה וואסטה ולאדה אקס-ריי.

לאדה אקס-ריי הוא קרוסאובר עירוני עם אורך של 4.16 מטר, רוחב של 1.76 מטר ובסיס גלגלים של 2.59 מטר. דגם זה מצויד במנוע 1.6 ליטר בהספקים של 106-110 כ"ס עם תיבה ידנית או 1.8 ליטר עם 122 כ"ס עם תיבת חמישה הילוכים רובוטית.