למבורגיני וננו (Veneno) היא מכונית-על ייחודית ממנה יוצרו שלוש יחידות בלבד במחיר אסטרונומי של 3.9 מיליון דולר.

למבורגיני VENENO - שלוש יחידות בלבד במחיר של 4.7 מיליון דולר ליחידה

במסגרת חגיגות 50 שנה למותג למבורגיני, תוצג מחר (יום ג') בתערוכת ז'נבה למבורגיני וננו (Veneno), מכונית על-ייחודית המבוססת על למבורגיני אוונטדור LP-700-4 אך הממוקדת למסלול המרוצים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כרגיל אצל המכוניות הייחודיות אצל למבורגיני, כגון הססטו אלמנטו שהוצגה לפני שנתיים ונמכרה במחיר של 3.44 מיליון דולר, גם הוננו מציגה עיצוב חייזרי שכאילו נחת מהעתיד, והעתיד על פי למבורגיני הוא תמיד של אש ותמרות עשן ולא ירוק עגלגל וחסכוני.

 

יחידת ההנעה המרכזית מבוססת על גרסה משופרת של מנוע האוונטדור: 6.5 ליטר V12 בהספק של 740 כ"ס המספיקים למהירות מרבית של 355 קמ"ש ו-2.8 שניות 0-100 קמ"ש. בזכות שימוש נרחב במיוחד בקרבון מחוזק בפולימר (CFRP), משקלה של הוננט עומד על 1,450 ק"ג, כ-125 ק"ג פחות מהאוונטדור עליה מבוססת הוננו.

 

למבורגיני הצמידה לוננו תג מחיר של 3.9 מיליון דולר ולמרות המחיר המספיק ל-10 יחידות אוונטדור בחניה, עם עודף למרצדס S קלאס, שלושה רוכשים מאושרים כבר רכשו את שלושת היחידות שלמבורגיני תייצר מהדגם הייחודי.

 

CFRP

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

אמא שלכם

This comment was minimized by the moderator on the site

אני ממליץ למי שיקנה את ה״וננו״ הזה (אם בכלל), לקרוא טוב טוב את המדריך של האוטו, ככה הוא ילחץ על איזה כפתור ויצאו לו טילים מהמושב. (נראה לי שמספר הכפתורים והידיות באוטו הזה שווה למחיר שלו.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location