בגיאו מוביליטי, יבואנית מותג הרכב גילי לישראל, ממשיכים בהערכות להשקת הרכבים החשמליים של גילי בישראל ובראשית חודש יוני הנוכחי הגיעה לישראל משלחת מגילי (Geely) , לקראת השקתו הצפויה של הרכב החשמלי הראשון של המותג בתחילת 2022. המשלחת, שתלווה ע"י מנכ"ל Geely ישראל, רונן יבלון, צפויה לשהות בארץ כחודש.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בין נציגי היצרן שהגיעו לישראל מנהלים מתחומי השיווק, שירות וטכני ומנהל איזור המזרח התיכון. במהלך שהותם, אשר צפויה להימשך מספר שבועות, יבצעו בדיקות התאמה לרכב הניסוי, יבקרו במתחמי המכירה והשירות אשר נבנים כעת עבור המותג, ייפגשו עם לקוחות מוסדיים פוטנציאלים ויבצעו הדרכות טכניות לצוותי היבואנית.

 

לפני מספר שבועות נצפה בישראל רכב GEELY ראשון אשר נחת בארץ לצורכי ניסוי ובדיקות בישראל. ג'ילי רואה בהשקת המותג בישראל כצעד חשוב ומשמעותי, ומשקיעה בפיתוחים ובבדיקות קפדניות טרום השקת הרכב בישראל.

 

גילי גיאומטרי C
Geometry C.

הדגם הראשון שישווק בישראל וייהנה ממערך השירות והתמיכה של קבוצת יוניון הוא Geely Geometry C, רכב קרוסאובר המצויד במנוע חשמלי עם הספק מרבי של 204 כ"ס, נתון תאוצה 0-100 קמ"ש קמ"ש ב-6.9 שניות וסוללות בקיבולת של 53kWh או 70kWh. הרכב, אשר צפוי להיות משווק בישראל בראשית 2022 יאפשר טווח של מעל ל-400 ק"מ בדגם 70kWh, יכולת טעינה מהירה, מערכות בטיחות אקטיביות ורמות אבזור גבוהות. Geely תשווק בישראל באופן סדיר ובתקינה אירופאית מלאה. לגיאומטרי C אורך של 4.43 מטר, רוחב של 1.83 מטר ובסיס גלגלים של 2.70 מטר.

GEELY היא יצרנית הרכב המובילה בסין המשווקת רכבים תחת המותג GEELY Auto, Zeekr ו-Geometry ומחזיקה בין היתר בבעלות מלאה על VOLVO, וב-50% ממותגי הרכב Lynk & Co. ו- LOTUS. הקבוצה מעסיקה כ-50 אלף עובדים ב-12 מפעלים וב-5 מרכזי מו"פ בסין, שוודיה, אנגליה וגרמניה. כמו כן מחזיקה GEELY במרכזי עיצוב בשנחאי, גטבורג, ברצלונה, קליפורניה וקובנטרי. לקבוצת הרכב GEELY AUTO זרועות גלובליות ואינספור שיתופי פעולה אשר הופכות אותה לשחקן משמעותי ומוביל בענף הרכב העולמי.