טויוטה היילנדר, הקרוסאובר 7 מושבים של טויוטה שהוצג אשתקד בדגם חדש לחלוטין, ישווק לראשונה גם בשוק האירופי - בגרסתו ההיברידית בלבד. טויוטה היילנדר הנוכחי הוא דור רביעי לדגם המתחרה מול דגמים כגון שברולט טראוורס, סובארו אסנט ועוד, כלומר רכבי פנאי 7 מושבים גדולי מידות. עדכון: מיוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, נמסר כי הם נערכים לשיווק ההיילנדר ההיברידי בישראל בתחילת 2021. 

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

טויוטה היילנדר החדש מבוסס על פלטפורמת TNGA GA-K החדשה של טויוטה והוא גדול משמעותית מהראב4 בזכות אורך של 4,950 מ"מ, רוחב של 1,930 מ"מ, גובה של 1730 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,850 מ"מ. מאחורי דלת תא המטען החשמלית, הניתנת לפתיחה ללא מגע, נמצא תא מטען גדול בנפח של 658 ליטר (מאחורי השורה השנייה) ועם קיפול שתי שורות המושבים מאחור מתקבל נפח עצום של 1,909 ליטר.

 

טויוטה היילנדר
קרוסאובר 7 מושבים גדול ממדים

להיילנדר מערכת הנעה היברידית דומה לזו של הראב4 ההיברידי , על בסיס מנוע 2.5 ליטר והנעה כפולה AWD-i עם מנוע חשמלי גם מאחור. ההספק הכולל של המערכת עומד על 244 כ"ס (לעומת 218 כ"ס בראב4) והיא מאפשרת לדגם להשיג צריכת דלק משולבת של 15.1 ק"מ לליטר בתקן WLTP. לרשות הנהג בורר מצבי הנעה בעל 4 מצבים, אקו, רגיל, ספורט ושטח, אותם ניתן להפעיל גם כאשר הרכב במצב נסיעה חשמלי.

 

טויוטה היילנדר תא הנוסעים
מולטימדיה 12.3 אינץ'

בתא הנוסעים המרווח של ההיילנדר, אותו טויוטה מכנה רכב 7 מושבים אמיתי, נמצא שורה שנייה הנעה על מסילה באורך של 18 ס"מ המאפשרת לא רק כניסה נוחה יותר לשורה השלישית אלא מספיק מרווח רגליים לנוסעים בוגרים. לשתי שורות המושבים הראשונות כניסות USB לכל הנוסעים וברמת הגימור הבכירה נמצא במרכז הדשברוד מערכת מולטימדיה עם מסך מגע בגודל "12.3, תצוגה עילית, הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, טעינה אלחוטית, אוורור למושבים הקדמיים, מראה מרכזית מבוססת מצלמה ועוד.

עדיין לא קיבלנו את תגובת היבואנית יוניון מוטורס, אך עם השיווק הסדיר של הדגם באירופה עולה גם הסיכוי שנוכל לפגוש את הדגם גם כאן בישראל. לפני מספר שנים נעשה ניסיון כזה שבסוף לא יצא אל הפועל ובכל מקרה, צריך לזכור כי לא מדובר בדגם זול במיוחד כך שהמחיר צפוי להתחיל בגזרת ה-250,000 שקל ומעלה.

 

טויוטה היילנדר 2020

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

חיצונית נראית כמו טוסון מוארכת ופנים הס מלהזכיר את המאזדה 3 הקודמת

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location