קאדילק CT4 V blackwing מהדורת מסלול
קאדילק CT4 V Blackwing מהדורת מסלול.
קאדילק CT4 V blackwing מהדורת מסלול
קאדילק CT4 V Blackwing מהדורת מסלול.

קאדילק משיקה מהדורות מסלול מיוחדות לדגם הביצועים קאדילק CT4 V Blackwing, דגם שאנחנו מקווים שעוד יעשה עלייה לארץ הקודש לאור העבודה שהאח הבכיר יותר, דגם CT5 V BW, נחת לאחרונה בישראל. רק נזכיר לכם כי דגם CT4 הוא המתחרה של קאדילק לדגמים כגון אודי A3, מרצדס A קלאס ועוד.

 

מהדורות המסלול לדגם הביצועים הן מהדורות עיצוב בלבד ללא שינויים בתחום המכני כך שגם מתחת למכסה המנוע אנחנו נשארים עם מנוע ה-3.6 ליטר V6 טווין-טורבו של הדגם המייצר הספק מרבי של 472 כ"ס ומומנט מרבי של 61.5 קג"מ. עם תיבת 10 הילוכים אוטומטית (יש גם אופציה ל-6 הילוכים ידנית) הנעה אחורית ודיפרנציאל מוגבל החלקה זה מספיק לנתון תאוצה 0-96 קמ"ש של 3.7 שניות ולמהירות מרבית של 304 קמ"ש.

 

קאדילק CT4 V
מהדורת Watkins Glen IMSA.

רוכשי הדגם יוכלו לבחור מבין שלוש מהדורות שונות, כולן זכו להיקרא על שם התאחדות הספורט המוטורי האמריקאית (IMSA) ועל שם אחד משלושה מסלולים שונים בארה"ב. מהדורת Watkins Glen IMSA כוללת צבע חיצוני כחול מיוחד ותא נוסעים בשחור בשילוב עם לבן או אפור. 

 

מהדורת Sebring IMSA זכתה לצבע שחור מט בגוון ייחודי עם קליפרים בצבע ברונזה. גם כאן נמצא תא נוסעים בשחור בשילוב עם חום או אפור. מהדורת Road Atlanta IMSA מגיעה בצבע לבן עם ותא נוסעים בשילוב של שחור ואדום בורדו. 

 

קאדילק CT4 V כנף שחורה
גימור ייחודי לתא הנוסעים.

בכל המהדורות נמצא חבילת קרבון חיצונית הכולל, בין היתר, מפצל זרימה קדמי, חצאיות צד בולטות יותר ועוד, נמצא גם תפירה ייחודית למושבים, גב קרבון למושבים, ספוילר אחורי מוגדל ועוד. כל מהדורה תיוצר ב-99 עותקים בלבד. 

קאדילק CT4 V Blackwing מהדורת מסלול

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובה

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

היה הראשון להגיב.