מיני חושפת קונספט לרודסטר מרהיבה כרמז לדגם עתידי שיתחרה במאזדה MX5.

מיני סופרלגרה קונספט 2014

זה לא סוד שמיני רוצה להציג מתחרה למאזדה MX-5 וכרמז לאותה רודסטר עתידית שמיני זוממת, היא חשפת כעת את הקונספט מיני סופרלגרה ויז'ן (Superlaggera vision) אשר תוצג בסוף השבוע הקרוב באירוע היוקרה "קונקורסו ד'ה אלגנזה וילה דאסטה" באגם קומו שבאיטליה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקונספט למיני רודסטר הוא שיתוף פעולה בין מיני לבין בית העיצוב האיטלקי טורינג סופרלגרה והמעצב הראשי של קבוצת ב.מ.וו, אדריאן ואן הוידונק, מתאר את הקונספט כ"מכונית אלגנטית המשלבת בין רודסטר בריטית תחת השפעה איטלקית.”

 

המעצב הראשי של מיני אנדרס וורמינג מוסיף: “הסופרלגרה מנציחה את מה שמיני החלה לפני 55 שנה: זיקוק לתמצית. העיצוב המינימליסטי שלה מגלם את המהות הדינמית של מכונית. היא משלבת את העבר עם העתיד באמצעות יד אמן ועיצוב עתידני.

 

למיני יש כבר רודסטר בהיצע, המיני רודסטר כמובן, אך לא כזו בעלת עיצוב קלאסי של רודסטר בריטית מסורתית. בניגוד ל-MX5 לה הנעה אחורית כמו רודסטר מסורתית, למיני עושה שימוש בפלטפורמת הנעה קדמית כך שהדגם העתידי צפוי להיות בעל הנעה קדמית בלבד או כפולה. לא משנה איזה סוג הנעה יהיה ברודסטר העתידית של מיני, אם כך היא תראה אנחנו נשמח לראות אחת כזו על כבישי ישראל. נשמח עוד יותר אם התמחור יהיה תמחור של מותג עממי כמו של ה-MX5 ולא כמו מותג מיני כיום.

 

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location