מיני מעדכנת את הפייסמן בדגמי 2014 עם עדכון קל לעיצוב, שדרוג האבזור ומנועים מעודכנים.

2014 מיני פייסמן

לאחר שחשפה לפני זמן קצר את הקאנטרימן 2014 המחודשת, מיני חושפת כעת את העדכון לגרסת הקופה 3 דלתות של הדגם - מיני פייסמן 2014 החדשה. כמו הקאנטרמן, גם הפייסמן זוכה בעדכון קל בלבד בכדי ליישר קו עיצובית עם המיני קופר החדשה (לחלוטין).

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חיצונית, השינויים לא רבים וכוללים בעיקר עדכון לחזית הדגם השונה בין גרסאות הדגם – קופר, קופר S וג'ון קופר וורקס (JCW). כמו בקאנטרימן, גם כאן נוספה חבילת עיצוב חיצונית בשחור מבריק/פסנתר וכן שני צבעים חיצוניים חדשים – ירוק ג'ונגל ואפור חצות.

 

בתא הנוסעים, מיני עדכנה את לוח המחוונים המרכזי בחוגת מהירות בשחור, הוסיפה קישוטי כרום על פתחי המיזוג והתקינה מושבי ספורט קדמיים כסטנדרט.

 

המנועים של הדגם זכו לעדכון שעיקרו עמידה בתקן הזיהום אירו 6 שיכנס לתוקפו בהמשך השנה. הדגם ימישך להיות מוצע עם 4 מנועים, שני מנועי בנזין (1.6 טורבו בשני הספקים ו-1.6 אטמוספרי) ושני מנועי טורבו דיזל (2.0 ליטר ו-1.6 ליטר).מנוע ה-1.6 טורבו של המיני קופר S שודרג קלות בהספקו – 190 כ"ס לעומת 184 כ"ס בעבר (אוטו': 7.7 שניות 0-100 קמ”ש) . המנועים משודכים לתיבת 6 הילוכים ידנית או אוטו'. מיני JCW מוצעת עם הנעה כפולה MINI-ALL4 כסטנדרט, אופציה בשאר הגרסאות של הדגם.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location