דלק מוטורס, יבואנית דגמי מיני בישראל, מודיעה על תחילת השיווק של מיני קאנטרימן קופר SE ALL4 המחודש, דגם הפלאג-אין של הקרוסאובר של מיני שהוצג בחודש מאי האחרון לאחר מתיחת פנים מקיפה לדגם.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מערכת ההנעה ההיברידית של הדגם לא השתנתה, 1.5 ליטר טורבו ותיבת 6 הילוכים אוטומטית האחראית על הנעת הגלגלים הקדמיים עם מנוע חשמלי האחראי על הנעת הגלגלים האחוריים ומאפשר הנעה כפולה (ALL4). למערכת הספק כולל של 220 כ"ס ומומנט מרבי של 39.2 קג"מ. זה מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 6.9 שניות ומהירות מרבית של 198 קמ"ש. מה שכן השתנה זו הסוללה שגדלה עם נפח ברוטו של 9.8kWh המאפשרת לדגם טווח נסיעה חשמלי מלא של 49 ק"מ בתקן WLTP.

 

מיני קאנטרימן פלאג-אין SE
עדכון קל לעיצוב החיצוני.

לרשות הנהג בורר מצבי הנעה, חשמלי מלא, היברידי אוטומטי ושמירה על מצב הטעינה לשימוש מאוחר יותר. נסיעה חשמלית מלאה אפשרית עד למהירות של 120 קמ"ש.

העיצוב החיצוני בדגמי 2021 של הקאנטרימן לא השתנה במיוחד, למעט עיצוב מעודכן לפנסים הראשיים (LED כסטנדרט) הכוללים כעת פונקציית אור גבוה אוטומטי ואיתות המשולב בתאורת היום המקיפה את הפנסים. בתא הנוסעים נמצא לוח מחוונים דיגיטלי חדש, מערכת מולטימדיה "8.8 מעודכנת ואופציות חדשות לגימור וריפודי העור בדגם.

 

2020 מיני קאנטרימן החדש
לוח מחוונים דיגיטלי ומולטימדיה 8.8 אינץ' מעודכנת.

הדגם ישווק ברמת גימור אחת עשירה הכוללת, בין היתר: בקרת שיוט אדפטיבית עם עצור/סע, בלימה אוטונומית, בקרת ערנות נהג, בקרת סטייה מנתיב, חיישני רוורס, חיישני תאורה וגשם, חבילת תאורת אווירה, שמשות אחוריות כהות, ריפוד עור למושבים במבחר גוונים לבחירה, מושבי ספורט קדמיים, גלגל הגה ספורטיבי JCW, בקרת אקלים מפוצלת עם פתחי מיזוג לאחור, מפתח חכם, חלון גג חשמלי, חישוקי סגסוגת "18 ועוד. 2021 מיני קאנטרימן SE ALL4 - מפרט טכני מלא להורדה.

 

2020 מיני קאנטרימן

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location