מיני אייסמן
מיני אייסמן.
מיני אייסמן
מיני אייסמן.

זה לא פשוט למותג רטרו כמו מיני לחדש בתחום העיצוב שכן אתה מוגבל מראש בעיצוב האלמנטים העיקריים המאפיינים את המראה של הדגם, במקרה של מיני אלו לדוגמה הפנסים הראשיים העגולים הגג בעיצוב צף ועוד. עם כמה שזה אתגר עבור המעצבים, לחדש צריך ולכן מיני תציג השבוע את הקונספט אייס-מן (Aceman) אשר יציג את שפת העיצוב העתידית של המותג. 

 

למעצבים בכל זאת נותרה גמישות מסוימת שכן הקונספט יציג את מה שאנחנו יכולים לצפות מהדגמים החשמליים בלבד העתידיים של המותג ולפי מיני שפת העיצוב הזו תלווה את המותג עד לשנת 2030, אז החברה מתכננת להפוך למותג לרכבים חשמליים בלבד. 

שפת העיצוב החדשה לא מסתפקת רק במראה אלא גם בבחירת החומרים אשר ישמשו את הדגם וכפי שאתם יכולים לנחש, אלו יהיו חומרים ממוחזרים, ללא עור טבעי, ללא שימוש בציפויים מזהמים כמו כרום ועוד.

 

תא הנוסעים יציג עיצוב מינימליסטי יותר מהמוכר לנו מכל דגמי מיני משני העשורים האחרונים. הוא עדיין יעשה שימוש באלמנטים בסגנון רטרו, כמו חלק מהכפתורים, אך הוא יהיה נקי יותר וכיאה לדגם מודרני גם עם מסך צף אך כיאה למיני, זה יהיה מסך עגול דרכו הנהג ישלוט על מרבית הפונקציות של הרכב. לדגם לא יהיה לוח מחוונים אך כן תהיה אופציה לתצוגה עילית. 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובה

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

היה הראשון להגיב.