משרד התחבורה התאים את אתר מאגר השאלות והתשובות של מבחני התיאוריה לגלישה באמצעות מכשירי "סמארט-פון".

מאגר השאלות והתשובות של מבחני התאוריה - עכשיו גם בסלולר

שירות חדש של משרד התחבורה והבטיחות בדרכים. מהיום (יום ראשון) ניתן לגלוש לאתר השאלות והתשובות של מבחני הנהיגה העיוניים (תיאוריה) באמצעות הטלפון הסלולארי. כך הודיע היום שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בשלב הראשון יתאפשר לגולשים להיכנס באמצעות הטלפון הסלולארי למאגר השאלות והתשובות של מבחני התיאוריה בשפה העברית ובקרוב ניתן יהיה לקבל את השירות בחמש שפות נוספות: ערבית, אנגלית, רוסית, צרפתית וספרדית.

 

השר כץ ציין כי משרד התחבורה והבטיחות בדרכים הוא המשרד הממשלתי הראשון שהשיק אתר מיוחד המותאם לגלישה סלולארית של טלפונים ניידים מסוג "סמארט-פון". בין הטלפונים שתומכים בממשק ניתן למצוא את האייפון, אנדרואיד, Windows- Mobile  ונוקיה - סימביאן.

 

מאגר השאלות והתשובות של מבחני התיאוריה פורסם לאחרונה באתר האינטרנט של משרד התחבורה. תלמידי הנהיגה יכולים להיכנס למאגר השאלות והתשובות ללא כל תשלום.

 

מדובר במאגר של כ-1,800 שאלות ותשובות שעודכנו ונוסחו מחדש על ידי ועדה שמינה שר התחבורה. המאגר פורסם בשש השפות בהן ניתן להיבחן במבחן העיוני. שאלות הבחינה נערכו בצורה ברורה וקלה להבנה. לחלק גדול מהן צורפו הדמיות ואמצעי המחשה שיקלו על הנבחנים להבין את השאלות והתשובות.

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

יש אפשרות להשים קישור? <br />תודה

This comment was minimized by the moderator on the site

שים לב לשורה בכחול "מאגר השאלות והתשובות..."

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location