למאזדה אולי אין כל כך הרבה דגמים אך את אלו שיש לה היא דואגת שישארו מעודכנים ומשודרגים כל הזמן בשנים האחרונות, מהלך שלא כל כך אופייני לשוק הרכב. מאזדה CX-5 לדוגמה, שהשוק בשנת 2017, כבר זכה מאז למגוון שדרוגים וליטושים, כגון תוספת של מסך "7 בלוח המחוונים, מערכת מולטימדיה עדכנית עם מסך "8 חדש ברמות הגימור הגבוהות, בידוד רעשים משופר, צבעים חדשים, תאורת אווירה, אופציות נוספות לגימור וריפודי המושבים, מערכת בלימה אוטונומית משודרגת הפועלת גם בלילה ועוד.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כעת, לפחות עבור השוק האמריקאי, הדגם זוכה לעוד שדרוג והפעם זו מערכת מולטימדיה מהדור החדש של מאזדה (כמו במאזדה 3) עם מסך מרכזי בגודל "10.25 שהוא הגדול ביותר אי פעם בכל דגמי מאזדה עד היום.

 

2021 מאזדה CX-5
מהדורת קרבון ומולטימדיה חדשה.

המערכת כוללת כמובן הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, נקודה חמה WiFi לנוסעי הרכב והיא כוללת גם את שירותי הרשת של מאזדה המאפשרים באמצעות אפליקציה סלולרית להתניע את הרכב מרחוק, לפתוח או לנעול את הרכב ולקבל מידע על מצב הרכב באמצעות מחשב הדרך.

בשוק האמריקאי הדגם זוכה למהדורת קרבון עם גימור אפור ייחודי לחלקי הכרום החיצוניים וגימור בשחור מבריק למראות הצד וחישוקי ה-"19 של גרסה זו. בתא הנוסעים של מהדורה זו נמצא ריפודי עור באדום, תפירה באדום לגלגל ההגה ומוט ההילוכים וגימור כוורת בשחור לאורך הדשבורד והדלתות. את דגם זה ניתן לקבל עם מנוע 2.5 ליטר 195 כ"ס או מנוע ה-2.5 ליטר טורבו שהצטרף לאחרונה להיצע של הדגם עם 250 כ"ס.

תגובות (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

רק בישראל אתה מקבל את המנועים המיושנים במחיר מופקע . יבואן חזירי.

This comment was minimized by the moderator on the site

האמת שה- CX5, נוחה,זריזה לגודל שלה,מרגישה כמו רכב ברמה גבוהה יותר. מצד שני? העדפנו לא לקחת אותה חדשה כדי לא לספוג את ירידת הערך שלה. לקחנו אותה בת 3, מפרטי שמכעט לא נסע. ראינו כמה בטרייד מוביל...

האמת שה- CX5, נוחה,זריזה לגודל שלה,מרגישה כמו רכב ברמה גבוהה יותר. מצד שני? העדפנו לא לקחת אותה חדשה כדי לא לספוג את ירידת הערך שלה. לקחנו אותה בת 3, מפרטי שמכעט לא נסע. ראינו כמה בטרייד מוביל והלכנו עליה בסוף. קנייה מצוינת

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

מה טובה יותר? 5 או 30???

This comment was minimized by the moderator on the site

יש ברשותי מזדה cx5מודל 2020 , אם אפשר להחליף את המולדמיה ליותר גדול 10” תודה

This comment was minimized by the moderator on the site

מעדיף את המאזדה cx5 מרגע הראשון אתה מתאהב ברכב. רכב שקט. אמין. יציב בסיבובים. עם מערכת מולטי מדיה בעברית. עם שליטה נוספת כמו במכוניות יוקרה. BMW. ומרצדס. ועוד שיפורים. שכדאי להיכנס לסוכנות מאזדה...

מעדיף את המאזדה cx5 מרגע הראשון אתה מתאהב ברכב. רכב שקט. אמין. יציב בסיבובים. עם מערכת מולטי מדיה בעברית. עם שליטה נוספת כמו במכוניות יוקרה. BMW. ומרצדס. ועוד שיפורים. שכדאי להיכנס לסוכנות מאזדה בשדרות ההיסתדרות 50 חיפה ולקבל אינפורמציה אמיתית. ולקבל נתונים למה עדיף לקנות cx5 מאזדה ולא רכב אחר. וגם להתרשם משפע של איבזור ונוחיות. ברמה שעולים על הרבה כלי רכב. שהם יקרים הרבה יותר . במאזדה אתה משלם מאט ומקבל הרבה. במאזדה יש תיבת הילוכים 6 הילוכים שקט. עם 0 תקלות. רכב ומנוע חזק ואמין. טיפולים וחלקים זולים ועוד. וגם מושבי עור וכיסא נהג חשמלי. ממליץ בשתי ידיים.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location