מרצדס-מייבאך S650 קבריולט היא הגרסה האולטימטיבית למי שמרצדס S קלאס קבריולט לא מספיק יוקרתית או ייחודית.

מרצדס מייבאך S650
מרצדס מייבאך S650 קבריולט.

מרצדס חשפה היום (ד') בתערוכת לוס אנג'לס את מייבאך S650 קבריולט כגרסה האולטרה יוקרתית ויקרה למרצדס S קלאס קבריולט החדשה אותה תשווק מרצדס ב-300 יחידות בלבד.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בחזיתה של מרצדס-מייבאך S650 מותקן מנוע V12 בי טורבו בנפח של 6.0 ליטר שנלקח ללא שינוי מה- S65 AMG קבריולט. תחנת הכוח האדירה הזו מייצרת הספק מרבי של 621 כ"ס ומומנט מרבי של 102 קג"מ המתקבל בטווח של 2,300 ל-4,300 סל"ד. המנוע משודך לתיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים של AMG והוא מספק בדגם נתון של 4.1 שניות 0-100 קמ"ש – זהה לנתון של ה- S65 AMG קבריולט.

 

בניגוד ל- S65 AMG קבריולט בה ניתן דגש לצד הדינאמי, הסיפור במייבאך S650 הוא נוחות ופאר קיצוני כתחרות לדגמים מקבילים של רולס רויס ובנטלי. מה שמייחד את המייבאך מדגמי מרצדס "הרגילים", אלו תוספות שונות ונכבדות כגון אבני סברובסקי המשולבים בפנסים הראשיים, חישוקי מייבאך בקוטר "20, סט תיקי יד המותאמים לתא המטען של הדגם, עיצוב שונה לפגוש ולגריל הקדמי – עם שפע של כרום בוהק, גימור עץ מעל פתח אכסון הגג (הרך) המתקפל.

זה כמובן רק על קצה המזלג שכן כל מה שמוצע כאופציה בדגמי ה- S קלאס קבריולט הרגילים, מוצע כאן כסטנדרט, כולל מערכת "שטיח הקדם" הסורקת את הכביש לפני הרכב ומתאימה את קשיחות המתלים בהתאם, מערכת Airscarf המזרימה אוויר חמים לצוואר הנוסעים, מושבים בעיצוב ייחודי לדגם ועוד ועוד.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location