מרצדס חושפת תמונות רשמיות של ה-CLS החדשה, ממציאת קטגוריית ה- 4 דלתות קופה.

מרצדס CLS החדשה

מרצדס שהציגה את ה-CLS הנוכחית ב-2004 ויצרה עימה קטגוריית רכבים חדשה, חושפת את ה- CLS החדשה 2012. מרצדס לא חושפת את כל הפרטים כגון מידות ומנועים, אך ידוע שהיא יושבת על רצפת ה-E קלאס הנוכחית וחולקת את אותו בסיס גלגלים. ההבדל העיקרי הוא בכך שה-CLS החדשה, ארוכה במקצת רחבה יותר ונמוכה ב-10 ס"מ מה-E קלאס. עד היום מכרה מרצדס כ-170,00 יחידות מה-CLS וזו הסיבה שגם חברות אחרות רוצות נתח מהעוגה הזו וכך נולדו רכבים כגון פאסט CC, אודי A7 ועוד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הגריל הקדמי, מיישר קו עם דגמי מרצדס החדשים. למרות שבמרצדס קוראים לעיצוב שלו "אף רך" הוא הרבה יותר "קרבי" מאשר רך לעומת הדגם הקודם. כפי שסיפרנו בעבר, ה-CLS מקבלת ראשונה את פנסי ה-LED הראשיים החדשים של מרצדס המכילים 71 נורות LED שלא רק משמשים לתאורת יום, אלא גם כפנסי איתות ותאורה ראשית וסיוע בפניות. בכדי לשוות ל-CLS החדשה, מראה מסה מנוע ארוך יותר, הגריל הקדמי מופרד ממכסה המנוע, כמו בדגמי מרצדס ישנים מהעבר. מאחור הגג הוגבה במקצת ופתח הכניסה הורחב בכדי לאפשר יותר מקום וכניסה נוחה ליושבים מאחור, נקודת החולשה של הדגם היוצא.

 

וידאו רשמי של מרצדס CLS החדשה

 

מבפנים, אנו רואים שדרוג ושינוי לעיצוב הפנים של ה-E קלאס הנוכחית עלייה מבוססת ה-CLS עם השינויים הנדרשים למראה אלגנטי יותר כמו בדגם המוחלף, כגון עיטורי מתחת מסביב לשעונים בלוח המחוונים, וציפוי מתחת גם לחלק מכפתורי התפעול השונים. רמז עבה לעיצוב הפנים הזה ראינו בדגם הקונספט CLS סטיישן בתערוכת בייג'ין האחרונה. ה-CLS החדשה שומרת על תצורת ה- 4 מושבים בלבד, כאשר הקונסולה המרכזית נמשכת לאחור עד לספסל האחורי.

 

מרצדס לא חושפת את רשימת המנועים עד תערוכת פריז, אך לא צפויות כאן הפתעות וכל ליין מנועי ה-V6 ו-V8 החדשים צפויים להתייצב לשרות ה-CLS החדשה. דגם סטיישן גם כן יוצג בהמשך על בסיס אותו קונספט מתערוכת בייג'ין אך רק בעוד כשנה לפחות.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location