מרצדס חושפת את ה-S קלאס קופה 2014 היקרה והסופר יוקרתית שתחליף בקרוב את ה-CL בפסגת ההיצע של מרצדס.

2014 מרצדס S קלאס קופה החדשה

מרצדס חשפה היום (ג') את מכונית הקופה 2+2 החדשה שלה, S קלאס קופה (C217), שתחליף את ה-CL ותהווה את הדור הרביעי של גרסאות הקופה ל-S קלאס. את הופעת הבכורה העולמית לציבור הרחב, תעשה ה-S קלאס קופה על בימת מרצדס בתערוכת ז'נבה בחודש הבא. לישראל צפוי להגיע הדגם החדש לקראת חודש ספטמבר.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כיאה לספינת הדגל של מרצדס, ה-S קלאס קופה מצוידת (כאופציה) במערכת MAGIC BODY CONTROL הכוללת בדגם פונקציה ייחודית. המערכת לא רק "קוראת" את פני השטח ומתאימה את קשיחות הבולמים בהתאם כמו ב-S קלאס סדאן, אלא בנוסף, מזהה סיבובים במרחק של עד 15 מטר מהמכונית ובהתאם למהירות המכונית ומצב המצערת, היא מרכינה את את המרכב אל תוך הסיבוב בזווית על עד 2.5 מעלות. המערכת פועלת במהירויות של בין 30-180 קמ"ש.

 

ה-S קלאס קופה יושבת על פלטפורמה מקוצרת במעט של ה-S קלאס סדאן, אך עדיין מדובר במכונית קופה גדולת ממדים עם אורך של 5,027 מ"מ, רוחב של 1,899 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,945 מ"מ. העיצוב אמנם מרוכך במעט לעומת הקונספט S קלאס קופה שהוצג לפני מספר חודשים, אך הוא עדיין מרהיב, אולטרה יוקרתי ובעיקר, זוכה לבידול משמעותי מה-s קאלאס סדאן.

 

 

דגם הבסיס, S500, מצויד במנוע V8 בנפח 4.7 ליטר שמייצר בסיוע צמד מגדשי טורבו הספק מרבי של 455 כ"ס ומומנט מרבי של 71.35 קג"מ. בניגוד ל-S קלאס סדאן, כאן תיבת ההילוכים היא תיבת 9G Tronic - תיבת התשעה הילוכים החדשה של מרצדס. מרצדס לא חושפת עדיין את נתוני הביצועים אך מציינת שנתנון התאוצה יהיה מהיר מזה של ה-CL, כלומר פחות מ-4.9 שניות 0-100 קמ"ש.

 

גרסאות נוספות של הדגם שיוצגו בהמשך השנה הם S63 AMG עם 580 כ"ס ממנוע 5.5 ליטר טורבו V8 כמו ב-S63 AMG סדאן וגרסת העל תהיה ה-S65 AMG עם מנוע V12 בהספק של 630 כ"ס ו-101 קג"מ.

 

כמו ב-S קלאס סדאן, גם ה-S קלאס קופה מאובזרת בטכנולוגיית הבטיחות המתקדמת ביותר שיש כיום, מערכות המבוססות על מערך של חיישנים ומצלמות המספקים מידע על הנעשה סביב הרכב בטווח של עד 500 מטר (3D עד טווח של 50 מטר). מערכות אלו כוללות נהיגה אוטונומית בפקקי תנועה, בלימה אוטו' בהתאם לתנועה עד מהירויות של 200 קמ"ש ועוד ועוד.

 

תא הנוסעים של ה-S קלאס קופה זהה למה שתמצאו ב-S קלאס סדאן החדשה, יחד עם נגיעות עיצוב שונות שנועדו לבדל את שני הדגמים. רשימת האבזור ארוכה כוארך הגלות וכוללת שלל אופציות כגון פנסי LED ראשיים (סטנדרט בכל הדגמים) בשילוב של 47 אבני סברובסקי.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

לו הייתי רוטשילד, אבה דגה דגה דבה דבה דבה דבה דם <br />כל היום הייתי בדה בם <br />לו הייתי איש עשיר

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location