מרצדס מפרסמת מספר תמונות "ריגול"  של ה-SLC AMG, מכונית הספורט קופה הבינונית החדשה של החברה המיועדת להתחרות בעיקר בפורשה 911.

מרצדס SLC AMG - בייבי SLS שתתחרה ב-911 של פורשה

היא תשווק רק בשנת 2015, אך מרצדס רומזת לנו כבר עכשיו על המתחרה העתידית שלה לפורשה 911 באמצעות מספר תמונות של אב הטיפוס של הדגם הנקרא בפי כל, נכון לעכשיו, SLC AMG, אך מקורות יודעי דבר רומזים ששמה לא יישא את הצרוף SL, זה כניראה שמור לגרסת הקופה של ה-S קלאס החדשה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מרצדס SLC AMG היא סוג של בייבי SLS AMG – קטנה במעט במידותיה ובעיקר זולה יותר בכדי שתוכל להתחרות ברכבים כגון פורשה 911 או יגואר F טייפ החדשה. כפי שניתן לראות בתמונות, עיצוב הדגם ימשיך את המוכר מה-SLS עם תא מנוע ארוך ונמוך ועם דמיון רב לוייפר SRT של דודג'.

 

בחזית הדגם אנחנו מצפים למצוא את אחד ממנועי AMG, כניראה מנוע ה-4.0 ליטר V8 טוווין-טורבו החדש שיוצג ב-C63 החדשה בהספק הצפוי לעמוד על בין 450-500 כ"ס, זאת כחלק בלתי נפרד מהקטנת נפחי המנועים בחטיבת AMG והמעבר ממנועים אטמוספריים בנפחים של מעל 6.0 ליטר למנועי טורבו קטני נפח – יחסית כמובן.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

מרצדס בשמרנות הגרמנית הרגילה חושבת שהכל נפתר בכוח , מה עם חדוות נהיגה? מה עם נוחות נסיעה ? מה עם תענוג כמו ב BMW חסר משהו והשם כבר לא מה שהיה פעם , ככה הוציא את סידרה A החדשה שהיא ממש יפה אבל...

מרצדס בשמרנות הגרמנית הרגילה חושבת שהכל נפתר בכוח , מה עם חדוות נהיגה? מה עם נוחות נסיעה ? מה עם תענוג כמו ב BMW חסר משהו והשם כבר לא מה שהיה פעם , ככה הוציא את סידרה A החדשה שהיא ממש יפה אבל נסיעת מבחן אחת תספיק להבין שחוץ מהסמל המלך הוא עירום , אין שיכוך מעמורות כל דבר בכביש מגיע בחוזקה לגב , והמנוע קטן מידיי ולא מספק יותר מרכב קוריאני . בקיצור הפתרונות שמוביל המנכ״ל הנוכחי , לא עובדים ולא יעבדו, הגיע הזמן לשינויי תפיסה

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location