מרצדס חושפת את ה-SLK55 AMG רודסטר החזקה ביותר אי פעם עם V8 בהספק של 415 כ"ס.

מרצדס SLK55 AMG החדשה 2012

מרצדס חושפת את גרסת AMG ל-SLK החדשה, או בשמה המלא SLK55 AMG. בלי הרבה דיבורים: מנוע V8 אטמוספרי בנפח 5.5 ליטר מבית AMG בהספק של 415 כ"ס ב-6,800 סל"ד (כ-60 יותר מהדגם המוחלף) ו-55 קג"מ ב-4,500 סל"ד, מה שמספיק להאיץ את הרודסטר הקטנה מעמידה ל-100 קמ"ש ב-4.6 שניות עד למהירות מרבית של 250 קמ"ש (מוגבלת אלקטרונית). לטובת החיסכון בצריכת הדלק, ישנה מערכת עצור/סע כסטנדרט.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כיאה ללקוחות מרצדס שחס ושלום לא יאלצו להתאמץ בהעברת הילוכים, מצוידת ה-SLK55 AMG בתיבת Speedshift Plus 7G-Tronic שהיא לא כפולת המצמדים DCT, אך עדיין מאפשרת הורדת מספר הילוכים במכה אחת כולל גז ביניים בהתאם לצורך. לתיבה 3 מצבים: ספורט, ידני ו-”בקרת יעילות". בכל מצב, מערכת ההיגוי, המתלים וההיגוי הוקטורי באמצעות הבלמים מאחור, משתנים בהתאם לבחירת הנהג.

 

AMG מציעה גם חבילת ספורט כאופציה הכוללת בלמים משופרים, בולמים קשיחים יותר, נעילת דיפרנציאל אחורי והגה ספורט 3 צלעות בציפוי עור ואלקנטרה.

 

חיצונית, נבדלת גרסת ה-AMG ל-SLK בפגוש קדמי חדש עם כנוסי אוויר גדולים ותאורת LED בסגנון דגמי AMG החדשים (בחלקו העליון של כונס האוויר ולא במרכזו). הפנסים הראשיים זוכים לגימור כהה, חצאיות צד בולטות, פגוש אחורי מנופח עם ארבע יצירות מפלט מאחור וחישוקים ייחודיים לדגם, משלימים את החבילה החיצונית המבדילה את ה- SLK55 מהדגם הרגיל.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location