סאנגיונג מעניקה לטיבולי מתיחת פנים מקיפה, כולל תא נוסעים חדש לחלוטין ומנוע 1.5 טורבו חדש.

 

כארבע שנים לאחר שהוצג לראשונה, סאנגיונג חושפת את דגמי 2020 המחודשים של הטיבולי לאחר שאלו זכו למתיחת פנים מקיפה למדי הכוללת עיצוב חיצוני מעודכן, תא נוסעים משודרג משמעותית ומנוע טורבו חדש.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חיצונית, הטיבולי זוכה בחזית חדשה עם עיצוב חדש לפנסים הראשיים, בטכנולוגיית LED, ועיצוב חדש לפגוש הקדמי המעוצב בהתאם לשפת העיצוב העדכנית של סאנגיונג אותה פגשנו עם הרקסטון ועם הקורנדו 2019 החדש. הפנסים מאחור זכו לגרפיקת תאורה חדשה מבוססת LED ועיצוב חדש לחישוקי הגלגלים משלים את העדכון החיצוני לדגם.

 

סאנגיונג טיבולי החדש 2020
גם הפנסים מאחור זכו לעדכון.

בתא הנוסעים המחודש של הטיבולי אנחנו פוגשים מהפכה שכן סאנגיונג פשוט עיצבה מחדש לחלוטין את הדשברוד והקונסולה בין המושבים הקדמיים - שדרוג מתבקש המעניק לדגם מראה מודרני ועדכני לעומת התחושה המיושת בדגם הנוכחי. יחד עם העיצוב החדש סאנגיונג העניקה לדגם שדרוג טכנולוגי מקיף עם לוח מחוונים דיגיטלי "10.25, מערכת מולטימדיה "9 עם הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי וממשק שליטה עדכני למערכת בקרת האקלים.

 

סאנגיונג טיבולי החדש תא הנוסעים
תא נוסעים חדש, מודרני וטכנולוגי.

 

בתחום ההנעה, סאנגיונג לא מספקת פרטים על הדגם אך ידוע כי הדגם יצויד במנוע 1.5 ליטר טורבו חדש עם 163 כ"ס, מנוע אשר הוצג לראשונה עם הקורנדו החדש. שדרוג נוסף בדגם הוא תוספת של מערכות בטיחות מתקדמות, כולל בלימה אוטונומית ובקרת סטייה מנתיב.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location