2024 פורד אקספלורר החדש
פורד אקספלורר ST החדש.
 2024 פורד אקספלורר החדש
פורד אקספלורר ST החדש.

פורד חושפת את דגמי 2024 המחודשים של האקספלורר אשר זכו לעדכון מקיף הכולל עיצוב חיצוני חדש, שדרוג מקיף במיוחד לתא הנוסעים, אופציה למערכת הנהיגה האוטונומית BlueCruise ועוד.

 

דגמי 2024 של פורד אקספלורר זכו לפנסים ראשיים חדשים, עיצוב חדש לפגוש הקדמי עם גריל גדול ובולט יותר, נמצא גם עיצוב חדש ליחידות התאורה מאחור, עיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים ועוד. בדגם הביצועים אקספלורר ST כל זה שודרג למראה שרירי ואגרסיבי יותר ובכלל, בכל רמת הגימור שונה של הדגם נמצא נגיעות עיצוב ייחודיות לרמה זו. 

 

2024 פורד אקספלורר החדש
פורד אקספלורר החדש.

תא הנוסעים של האקספלורר זכה לשדרוג מקיף אף יותר. הדשבורד עוצב מחדש לחלוטין ואיכות החומרים והגימורים בחלל תא הנוסעים זכתה לשדרוג כולל, נמצא גם תאורת אווירה עשירה יותר וריפודי ברך נדיבים בקונסולה בין המושבים. את המסך האנכי במרכז הדשבורד מחליף כעת מסך אופקי צף בגודל "13.2 ולצידו לוח מחוונים דיגיטלי "12.3. את שני המסכים מפעילה מערכת מולטימדיה חדשה (Ford Digital Experience) הכוללת את שירותי הרשת של גוגל, את הסייען הקולי של גוגל, קישוריות 5G, דפדפן מובנה, אפליקציה לשליטה מרחוק, שירותי הזרמת מדיה, קונסולת משחקים ועוד, מי שמעדיף יכול להשתמש באנדרואיד אוטו או באפל קארפליי בחיבור אלחוטי. 

 

פורד אקספלורר החדש תא הנוסעים
עיצוב חדש ומולטימדיה מתקדמת.

במסגרת העיצוב מחדש של תא הנוסעים פורד הסירה את ממשק השליטה על בקרת האקלים ובמקום זה נמצא מדף ייעודי עבור מכשירים סלולריים עם משטח טעינה אלחוטי כפול. מאחורי גלגל ההגה תמצאו מעתה מצלמה לבקרת נהג, המצלמה הזו תשרת גם את מערכת הנהיגה האוטונומית BlueCruise המאפשרת נסיעה חוקית ללא אחיזה בגלגל ההגה על מרבית הכבישים המהירים בארה"ב וקנדה - בעלות של כ-$800 בשנה.

 

2024 פורד אקספלורר החדש
פורד אקספלורר החדש.

למרות שלל החידושים והשדרוגים בדגם, היצע יחידות ההנעה נותר ללא שינוי: מנוע 2.3 ליטר טורבו בהספק מרבי של 300 כ"ס ומומנט מרבי של 42.8 קג"מ או מנוע 3.0 ליטר V6 טורבו בהספק מרבי של 400 כ"ס ומומנט מרבי של 54.7 קג"מ באקספלורר ST או כאופציה ברמת הגימור פלטיניום היוקרתית. 

 

המנועים משודכים לתיבת 10 הילוכים אוטומטית, שלפי פורד זכתה לכיול מחדש, ולרוכשים ישנה אפשרות בחירה מבין הנעה אחורית כפולה. גרסת ההנעה ההיברידית של הדגם ירדה בשלב זה מההיצע. 

}

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 6

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.