MG ZS EV החדש 2022
MG ZS EV המחודש.
MG ZS EV החדש 2022
MG ZS EV המחודש.

MG חושפת באירופה את דגמי 2022 החדשים של הקרוסאובר החשמלי MG ZS EV אשר זכו למתיחת פנים מקיפה הכוללת עדכון מקיף לעיצוב, שדרוג טכנולוגי לתא הנוסעים וטווח נסיעה משודרג. את MG ZS EV המחודש אנחנו צפויים לפגוש בישראל במהלך הרבעון הראשון של 2022.

 

נתחיל מתחום ההנעה, דגמי 2022 של MG ZS EV ישווקו מעתה עם מבחר של שתי סוללות חדשות, אחת בקיבולת של 50.3kWh שתאפשר טווח נסיעה של 320 ק"מ בתקן WLTP, זאת לעומת 45.6kWh וטווח של 263 ק"מ בדגם הנוכחי, והסוללה הנוספת היא בקיבולת של 70kWh שתאפשר לדגם טווח נסיעה 440 ק"מ בתקן WLTP. הסוללה הקטנה תמשיך לעשות שימוש במטען פנימי של 6.6kW אך הסוללה הגדולה יותר שודרגה למטען פנימי המאפשר טעינה ביתית בהספק של עד 11kW תלת פאזי. MG לא מציינת האם הטעינה המהירה DC שודרגה מעל ה-50kW של הדגם הנוכחי אך היא מציינת כי טעינה מהירה של 30-80 אחוז דורשת המתנה של כ-30 דקות וטעינה של 5-80 אחוז דורשת המתנה של כ-40 דקות.

 

2022 MG ZS EV החדש
שתי סוללות חדשות וטווח של עד 440 קילומטר.

MG לא מציינת אם נעשו שינויים גם במנוע החשמלי של הדגם כך שניתן להניח כי הדגם ממשיך עם אותו מנוע של הדגם הנוכחי, 143 כ”ס ו-36.4 קג”מ. עדכון: למעשה יש גם מנועים חשמליים חדשים, דגם הטווח הקצר מצויד במנוע חשמלי קדמי חדש בהספק מרבי של 154 כ"ס ומומנט מרבי של 28.5 קג"מ ואילו דגם הטווח הארוך מצויד במנוע חשמלי קדמי בהספק מרבי של 175 כ"ס ומומנט מרבי של 28.5 קג"מ. בשני הדגמים המהירות המרבית עומדת על 175 קמ"ש ונתון התאוצה 0-100 קמ"ש זהה ועומד על 8.6 שניות. 

 

בצד הויזואלי, MG עיצבה מחדש לחלוטין את חזית הדגם כך שכעת ישנה הפרדה ברורה יותר בעיצוב של הדגם החשמלי לעומת דגמי הבנזין, העדכון לחזית הדגם כולל בנוסף גם עיצוב חדש לפנסים הראשיים. מאחור נוכל למצוא עיצוב חדש ומודרני יותר לפנסים יחד עם עיצוב חדש לפגוש האחורי.

 

2022 MG ZS EV תא הנוסעים
מערכת מולטימדיה חדשה ומתקדמת יותר.

עיצוב תא הנוסעים נותר ללא שינוי משמעותי, למעט שדרוג קל לחומרים ועיטוף חלקי של הדשבורד בדמוי עור. מה שכן חדש הוא מערכת המולטימדיה עם מסך מגע "10.1 ומערכת הפעלה חדשה (MG iSMART) הכוללת גם תמיכה באפליקציה סלולרית לשליטה מרחוק על הרכב, עדכוני OTA, תפעול קולי, חיבור לשירותי המוזיקה של אמזון, הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קארפליי ועוד (חלק מהיכולות תלויות רמת גימור). השליטה על בקרת האקלים מתבצעת בדגם החדש דרך מסך המגע המרכזי כך שממשק בקרת האקלים הנוכחי הוסר מהדגם החדש. לדגם נוסף משטח טעינה אלחוטי, 5 שקעי טייפ C, 

 

2022 MG ZS EV
שדרוג מקיף לחשמלית המצליחה של MG.

מפרט מערכות הבטיחות בדגם כולל, בין היתר (משתנה בין רמות הגימור): בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית עם סיוע בנהיגת פקקים, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, ניטור שטח מת, ניטור תנועה חוצה מאחור, פינוי נתיב חירום (הסטה של הרכב לקצה הנתיב), אור גבוה אוטומטי ועוד.  

 

MG ZS EV המחודש הוצג במקביל לתחילת השיווק של הקרוסאובר החשמלי MG מארוול R שגם אותו אנחנו צפויים לפגוש בישראל בחודשים הקרובים. המחיר שנקבע באירופה ל- MG מארוול R עומד על החל מ-39,990 אירו לדגם ההנעה אחורית הבסיסי.  את MG מארוול R היינו אמורים לפגוש בסוף השנה אך ההשקה בישראל נדחתה לרבעון הראשון של 2022.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
 • תגובות 6

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  avatar
 • This commment is unpublished.
  avatar
  • This commment is unpublished.
   avatar
  • This commment is unpublished.
   avatar
  • This commment is unpublished.
   avatar
  • This commment is unpublished.
   avatar