אודי חשפה בתחילת החודש את ה- A3 ספורטבק החדשה ועקרונית, היא הייתה אמורה להציג באפריל, בתערוכת ניו יורק שנדחתה לאוגוסט, את ה-A3 סדאן החדשה. סביר להניח כי אודי אכן תציג את ה-A3 סדאן במהלך חודש אפריל אבל כעת אנחנו זוכים להצצה את גרסת הקצה של הדגם - אודי RS3 סדאן החדשה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

העיצוב, גם תחת מעטה ההסוואה, צפוי ומה שעוד צפוי הוא שמתחת למכסה המנוע של ה- RS3 סדאן החדשה נמצא את מנוע ה-2.5 ליטר חמישה צילינדרים טורבו של הדגם היוצא. השאלה היא האם נתוני ההספק יישארו ללא שינוי, כפי שפגשנו לאחרונה באודי RS Q3 החדש עם 400 כ"ס, או שאודי תעניד ל-RS3 החדשה תוספצ הספק.

 

אסטון מרטין DBS Superleggera
אודי RS3 סדאן החדשה.

התוספת הזו נדרשת בכדי ליישר קו עם המתחרות הישירות של הדגם, מרצדס CLA 45s לדוגמה מציעה הספק מרבי של 421 כ"ס ו-51 קג"מ. הצפי הוא שאדי אכן תעלה את ההספק לאזור ה-420 כ"ס ובנוסף לכך, היא תציג בהמשך דגם פרפורמנס עם הספק מרבי הצפוי לעמוד על כ-450 כ"ס וזה כמובן היתרן של אודי עם מנוע ה-2.5 ליטר שלה לעומת מנוע ה-2.0 ליטר של מרצדס שנמתח לקצה באיזון בין אמינות והספק.

 

עוד לפני שנפגוש את ה-RS3, אודי תציג את ה-S3 המתחרה מול מרצדס A35 או ב.מ.וו M135i החדשה. אודי S3 החדשה תציג מגוון שדרוגים בתחום היכולות הדינמיות ובחזית נמצא כמו בדגם היוצא מנוע 2.0 ליטר טורבו עם שדרוג קל להספק המרבי, 310 כ"ס לעומת 300 כ"ס בדגם היוצא.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location