הקונספט לקרוסאובר יוקרתי לקו דגמי ה-DS של סיטרואן, נחשף לראשונה בתמונות.

סיטרואן DS WILD RUBY - קונספט לקרוסאובר יוקרתי

אלו הן התמונות הראשונות של הקונספט DS WILD RUBIS אשר יוצג בעוד 10 ימים בתערוכת הרכב של שנגחאי. הקונספט DS WR (על שם אבן החן – אדם) הוא קדימון לקרוסאובר יוקרתי ראשון לסיטרואן שיצטרף בעתיד אל משפחת ה-DS, משפחת דגמי הפרימיום של סיטרואן.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקונספט DS WR הוא יותר מאשר קונספט לקרוסאובר יוקרתי. הוא מסמל בנוסף את הפיכת קו דגמי ה-DS לחטיבה עצמאית ונפרדת משאר דגמי סיטרואן הרגילים ולכן, לא תמצאו בקונספט את סמל סיטרואן על הגריל הקדמי, מאחור או בכלל. את הצעד הזה סיטרואן עושה במיוחד עבור השוק הסיני (ולא בטוח שיעשה גם עבור השוק האירופאי), שם פתחה לאחרונה החברה בשנגחאי, חנות קונספט ראשונה בעולם (DS WORLD) המיועדת למותג DS בלבד.

 

למרות שבתמונות הדגם מציג חזות קומפקטית יחסית בשל קווי העיצוב הנועזים והאולטרה מודרניים, למעשה מדובר בקרוסאובר גדול ממדים עם אורך של 4.97 מטר, 1.95 מטר רוחב ובסיס גלגלים של 2.90 מטר. אלו מידות הקרובות "למפלצות" כגון מרצדס GL או אודי Q7.

 

 

דגם הקונספט מצויד בתאורה ראשית מבוססת LED וכן יחידת הנעה היברידית נטענת. פרטים נוספים על הקונספט ייחשפו עם פתיחתה של תערוכת שנגחאי (21.04.2013).

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

אבל לסיטרואן יש יותר מידי דגמי קונספט ופחות מידי דגמים על פס הייצור. בכלל קו דגמי ה-DS יפה ומיוחד אבל פשוט לא זה. <br /><br />לא מצליח להבין את ראשי החברה שעושים שוב ושוב את כל הטעויות...

אבל לסיטרואן יש יותר מידי דגמי קונספט ופחות מידי דגמים על פס הייצור. בכלל קו דגמי ה-DS יפה ומיוחד אבל פשוט לא זה. <br /><br />לא מצליח להבין את ראשי החברה שעושים שוב ושוב את כל הטעויות האפשריות. כמו DS4 עם חלונות שלא ניתן לפתוח מאחור או DS5 עם תחושה סופר קלסטרופובית כאילו זה טנק רוסי.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location