קאדילק CTS החדשה נחשפת לראשונה בתמונות המציגות עיצוב יוקרתי, סאלוני ומוחצן כמיטב המסורת האמריקאית.

2013 קאדילק CTS החדשה - נוחתת ישירות בלב ליבו של סגמנט הסאלון

אתמול זכינו לראות טפח מקאדילק CTS החדשה והיום, המגזין האמריקאי USA Today חושף (בטעות או שלא) תמונות המציגות את קאדילק CTS החדשה במלוא הדרה, יומיים בלבד לפני הופעת הבכורה העולמית של הדגם בערב הפתיחה של תערוכת ניו יורק.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הדור החדש של קאדילק CTS שומר על מאפייני העיצוב של הדגם היוצא ודגמי קאדילק החדשים, אך הוא לוקח את שפת העיצוב של קאדילק צעד נוסף קדימה עם מראה יוקרתי ומחוטב יותר ועם פרופורציות נכונות ומוצלחות יותר לעומת הדגם היוצא המספקות מראה סאלוני יותר ופחות ספורטיבי כבעבר.

 

תא הנוסעים, הוא המשך ישיר למוכר לנו מדגי ה-ATS וה-XTS כולל מסך מגע (קפסטיבי) מרכזי גדול המשמש את מערכת המידע והמולטימדיה CUE, המוצגת ב-ATS בגרסתה המלאה הכוללת לוח מחוונים שהוא מסך LCD ענק הניתן לאפיון אישי של המידע המוצג על גבי המסך.

 

קאדילק CTS החדשה גדולה יותר מהדגם היוצא כך שהפעם שהיא תוכל להתחרות ישירות בסדרה 5 של ב.מ.וו או מרצדס E קלאס לדגומה. זאת שלא כמו הדגם היוצא שהיה סוג של דגם ביניים שניצב בין סדרה 3 לסדרה 5. את זאת איפשרה ה-ATS החדשה המתחרה ישירות בסדרה 3, כך שקאדילק יכולה להנחית את ה-CTS החדשה ישירות בלב ליבו של סגמנט מכוניות הסאלון.

 

קאדילק CTS תשווק עם שלוש יחידות הנעה, מנוע 2.0 ליטר טורבו עם 272 כ"ס, 3.6 ליטר V6 אטמוספרי עם 321 כ"ס והגרסה הבכירה, כפי שקאדילק חשפה בשבוע שעבר, תצויד בגרסת טורבו למנוע ה-V6 עם הספק כולל של 420 כ"ס. כל המנועים ישודכו לתיבת 8 הילוכים אוטו' המחוברת אל הגלגלים מאחור.שתי הגרסאות החלשות יותר יוצעו כאופציה גם עם מערכת הנעה כפולה AWD.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

קאדילאק עשו עבודה טובה עיצובית ,מעניין אם מכאנית היא באמת תיתן מענה ,על הנייר המספרים נאים אבל זה דורש את מבחן המציאות

This comment was minimized by the moderator on the site

בייחוד בגריל ובפרופיל צד

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location