סיאט לאון 2017 המחודשת זוכה לשלל מערכות בטיחות מתקדמות, כולל נהיגה אוטונומית בפקקים, לעדכון קל לעיצוב ולמערכת מולטימדיה חדשה ומתקדמת. מנוע 1.0 טורבו 115 כ"ס מצטרף להיצע מנועי הבנזין בדגם.

2017 סיאט לאון החדשה
עדכון קל לעיצוב ומשמעותי בצד הבטיחות והטכנולוגיה.

כארבע שנים לאחר שהציגה את הדור השלישי של הלאון, סיאט חשפה הערב (ד') בספרד את הלאון 2017 המחודשת לאחר שהעניקה לדגם מתיחת פנים, מעט עיצובית ובעיקר טכנולוגית.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בתחומי הטכנולוגיה והבטיחות, סיאט מציידת את הלאון 2017 במגוון רחב של מערכות בטיחות מתקדמות ויכולות נהיגה אוטונומיות. מבין המערכות ניתן למצוא מערכת סיוע לנהיגה בפקקים (עד 60 קמ"ש) השולטת לא רק על דוושת הגז והבלמים, אלא גם על ההיגוי. עוד ניתן למצוא מערכת בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, בקרת שיוט אדפטיבית (ACC), מערכת סיוע לשמירה על נתיב הנסיעה – כולל תיקוני היגוי.

 

בנוסף לכך, הלאון מצוידת במערכת זיהוי תמרורים, בלם יד חשמלי, מערכת חנייה אוטומטית, אור גבוה אוטו' ועוד. בתא הנוסעים, בהתאם לרמת הגימור, נמצא במרכז הדשבורד את מערכת המולטימדיה העדכנית ביותר של קבוצת פולקסווגן, עם מסך מגע "8, קישוריות מלאה ומורחבת למכשירים סלולריים, שתי כניסות USB ומשטח הטענה למכשירים סלולריים.

 

היצע המנועים בלאון המחודשת כולל מנועי בנזין בהספקים של 110-180 כ"ס, חדש בהיצע המנועים הוא מנוע ה-1.0 ליטר שלושה צילינדרים טורבו בהספק מרבי של 115 כ"ס אליו מצטרף מנוע 1.4 טורבו ACT עם 150 כ"ס. בגזרת מנועי הדיזל נמצא שני מנועים: 1.6TDI עם 90 כ"ס או 115 כ"ס (חדש בדגם) ועד למנוע 2.0TDI עם 184 כ"ס. המנועים ישודכו לתיבת 5 או שישה הילוכים ידנית, יחד עם תיבת 6 או 7 הילוכים DSG. רוב הדגמים מצוידים בהנעה קדמית בלבד, את דגמי הדיזל הבכירים ניתן לקבל עם הנעה כפולה 4Drive. גרסת הקופרה של הדגם, שתוצג מאוחר יותר, מצוידת במנוע 2.0 טורבו משופר בהספק מרבי של 300 כ"ס. 

 

2017 סיאט לאון תא הנוסעים
גימור משודרג, בלם יד חשמלי, טעינה אלחוטית ומערכת מולטימדיה חדשה.

בצד הוויזואלי אנחנו פוגשים הדגשה של הצד הספורטיבי עם עיצוב חדש לפגוש הקדמי, גריל גדול ובולט יותר עם מסגרת כרום עבה ופנסים ראשיים בטכנולוגיית LED עם גרפיקה חדשה לתאורת היום. הפנסים מאחור עוצבו מחדש, מבוססי LED, ועיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים משלימים את העדכון החיצוני לדגם . בתא הנוסעים נמצא גימור משודרג ונאה יותר ועם החלפת בלם היד המכני בכזה חשמלי, נמצא גם עיצוב חדש לקונסולה בין המושבים.

 

אל רמות הגימור רפסרנס, סטייל ו-FR, סיאט מוסיפה רמת גימור בכירה חדשה – XCELLENCE. רמת גימור זו כוללת מושבים בריפוד אלקנטרה משולב בעור, תאורת אווירה במגוון צבעים, מפתח חכם, תאורה FULL-LED ועוד.