סובארו חושפת את הלבורג' (Levorg) עם מנוע 1.6 ליטר טורבו חדש, דגם ייצור ישווק ביפן כבר באביב הקרוב ביפן. אימפרזה סטיישן?.

סובארו לבורג' קונספט - אימפרזה סטיישן?

סובארו חשפה היום (יום ד') בתערוכת טוקיו את הקונספט לבורג' (Levorg), קונספט לסטיישן 4X4 המכיל את תמצית הידע, המורשת והטכנולוגיה של סובארו. הדגם יגיע לייצור כבר בשנה הבאה ולקראת אביב 2014 ישווק באופן סדיר ביפן בלבד, נכון לעכשיו.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקונספט, שלנו לפחות ניראה כמו גרסת סטיישן לאימפרזה יחד עם עדכון לשפת העיצוב הנוכחית של סובארו, ניראה כמעט ומוכן לייצור ובעל מידות של 4,690 מ"מ אורך, 1,780 מ"מ רוחב, 1,485 מ"מ גובה ובסיס גלגלים של 2,650 מ"מ (30 מ"מ יותר מבאימפרזה), מידות המציבות אותו בין האימפרזה ל-B4 לגאסי.

 

יחד עם הקונספט, סובארו חושפת שני מנועי טורבו חדשים עם הזרקת דלק ישירה: 4 צילינדרים בוקסר בנפח של 1.6 ליטר DIT בהספק מרבי של 170 כ"ס ומומנט מרבי של 25.5 קג"מ. המנוע השני רומז על מנוע ה-WRX STI החדשה שתיחשף בקרוב, 2.0 ליטר 4 צילינדרים בוקסרDIT בהספק מרבי של 300 כ"ס ומומנט מרבי של 40.8 קג"מ.

 

 

 

לפי סובארו, עם מערכת הנעה כפולה סימטרית ותיבת CVT רציפה למנוע ה-1.6 ליטר צריכת דלק של 17.4 ק"מ לליטר ולמנוע ה-2.0 ליטר, המשודך לתיבה רציפה CVT בכיול ספורטיבי, צריכת הדלק של 13.2 ק"מ לליטר.

 

בנוסף, הדגם מצויד בדור השני של מערכת EyeSigh , מערכת זיהוי הולכי הרגל ובלימה אוטו' הכוללת בדורה החדש שליטה על ההיגוי ובקרת שיוט אדפטיבית. המערכת החדשה כוללת מערכת למניעת תאונות גם בנסיעה לאחור (רוורס). במצב זה המערכת אמנם לא בולמת את הרכב, אך במידה והמערכת מזהה תאוצה לא מבוקרת לאחור היא מגבילה את כוח המנוע.

 

 

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

סוף כול סוף ובשעה טובה משיגה "סובארו" שתי ציפורים במכה אחת :<br /><br />1. שיפור מנועים - מעבר למנועים מוגדשים .<br />2. שיפור ניכר בעיצוב פניםחוץ הרכב.<br /><br />עם האמינות של...

סוף כול סוף ובשעה טובה משיגה "סובארו" שתי ציפורים במכה אחת :<br /><br />1. שיפור מנועים - מעבר למנועים מוגדשים .<br />2. שיפור ניכר בעיצוב פניםחוץ הרכב.<br /><br />עם האמינות של "סובארו" ושילוב שני גורמים אלה, "סובארו" תכבוש את השוק ובגדול.

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

סובארו סובארו יקרתי, כך הייתה צריכה להיראות האימפרזה מההתחלה!!!

This comment was minimized by the moderator on the site

אל דאגה לישראל יגיעו הגרסאות המשעממות ביותר, עם מנוע 1.6 עגלה ורעש מנוע של טרקטור..

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location