סובארו קוראת לה BRZ STI קונספט, אך זו למעשה התמונה הראשונה של סובארו BRZ החדשה.

סובארו BRZ - נחשפת לראשונה

זו אולי אחת המכוניות הכי מסקרנות השנה, בעיקר כי סובארו שמרו את הקלפים קרוב קרוב לחזה כבר מעל לשנה וזו הפעם הראשונה בה אנו נחשפים לעיצובה של סובארו BRZ החדשה, מכונית הספורט קופה הנעה אחורית המשותפת לסובארו ולטויוטה עם FT-86 שלה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

החשיפה הרשמית של סובארו BRZ, תהיה ב-16 בנובמבר בתערוכת לוס אנג'לס הקרובה. התפריט של סובארו BRZ צפוי להיות דומה למדי לזה של טויוטה FT-86, כלומר מנוע 2.0 ליטר בוקסר בהספק של של "מתחת ל-300 כ"ס" לפי סובארו (200 כ"ס בטויוטה FT-86), הנעה אחורית עם דיפרנציאל מוגבל החלקה ותיבת שישה הילוכים ידנית או אוטומטית (אולי רציפה בסובארו?). ל-BRZ מידות של 4,234 מ"מ אורך, 1,800 מ"מ רוחב, 1,280 מ"מ גובה ובסיס גלגלים של 2,570 מ"מ.

 

בניגוד לטויוטה, סובארו מצידת את ה-BRZ בצמיגים במידות של 215/45R18 מלפנים ו-225/45R18  מאחור, זאת לעומת מידות מרביות של 215/45R17 בטיוטה.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

היא פשוט מכוערת, כמו כל סובארו כמעט בתקופה המודרנית שלהם. זה גם לא מפתיע שכן היא תוכננה וסביר להניח שעוצבה בשיתוף עם טויוטה, גם היא מהיפניות בעלות העיצובים היותר גרועים בתעשייה. אבל ללא ספק...

היא פשוט מכוערת, כמו כל סובארו כמעט בתקופה המודרנית שלהם. זה גם לא מפתיע שכן היא תוכננה וסביר להניח שעוצבה בשיתוף עם טויוטה, גם היא מהיפניות בעלות העיצובים היותר גרועים בתעשייה. אבל ללא ספק הספויילר העצום ייספק כמה וכמה ישראלים חובשי מצחיות לבנות :-)

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location