סובארו BRZ, מכונית הספורט קופה הנעה אחורית החדשה של סובארו, תהיה בעלת מנוע עם הספק של "פחות מ-300 כ"ס" לפי סובארו.

סובארו BRZ - תחשף בעוד כחודש

סובארו BRZ, היא אולי המכונית הכי מרתקת של 2012, גם כי אנחנו רוצים מכונית מיוחדת וחדשה מסובארו וגם כי זו מכונית שאנחנו פשוט לא יודעים עליה כלום כמעט ובטח לא איך היא נראית (למרות תמונות הריגול של ה-BRZ), אך כעת סובארו מנדבת לנו מספר רמזים/פרטים חדשים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

סובארו BRZ, תעשה שימוש במנוע 2.0 ליטר בוקסר ארבעה צילינדרים, עם מערכת הזרקה ישירה של טויוטה השותפה לפרויקט. לפי סובארו, בזכות מנוע הבוקסר ה-BRZ תהיה המכונית בעלת מרכז הכובד הנמוך ביותר בעולם מבין כל המכוניות בייצור סדרתי. זה כמובן אומר לרמוז לנו שאנחנו יכולים לצפות לחרטום המגיב באופן מיידי וכמעט ללא כל זווית גלגול להפניית ההגה.

סובארו BRZ בתמונות ריגול

עוד רומזים בסובארו על כך שה-BRZ תהיה בעלת הספק "פחות מ-300 כ"ס" כלומר ה-BRZ צפויה להיות חזקה יותר מגרסת טויוטה התאומה FT-86 לה נתון הספק של 200 כ"ס, לפי הפרסומים של טויוטה. עד כמה פחות מ-300 כ”ס? מנועה של ה-BRZ הוא לא מסתייע במגדש טורבו, כך שבאופן אופטימי אנו לא צופים הספק של יותר מ-250 כ"ס שהם 125 כ"ס לליטר, נתון הדומה להספק הסגולי (לליטר) של מנוע פרארי 458 איטליה.

 

מחירה של ה-BRZ צפוי לעמוד בטווח המחיר של פולקסווגן שירוקו 2.0TSI, לשם מכוונת סובארו את ה-BRZ. למרות זאת בסובארו מציינים ששיקולי תג מחיר לצרכן לא עמדו בראש סדר העדיפויות בפיתוחה של ה-BRZ.

 

סובארו תחשוף את ה-BRZ בעוד כחודש בתערוכת טוקיו הקרובה.

 

טויוטה FT-86:

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location